Girişimciler İçin Bigg Team Başvuruları Başladı

Açıköğretim mezunlarının da başvuru yapabildiği girişicimlik programı olan Bigg Team başvuruları başladı. Sizinde bir fikriniz var ise ve aşağıda yazan sektörlerde ise girişimcilik programına başvurabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda 200.000 TL’lik Tübitak hibe desteği sizin olabilir.

Bigg Team Başvuruları

Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi iş birliğinde oluşturulan ve ARİNKOM TTO ile ETTOM tarafından yürütülen BİGG TEAM Girişimcilik Destekleme Programı, 200.000 TL’lik TÜBİTAK hibe desteği için yeni dönem başvurularını almaya başladı.

Çağrı kapsamında, aşağıda belirtilen alanlarda yenilik odaklı, ticari değeri doğrulanmış ürün ve hizmetlere dönüştürülecek iş fikri başvuruları kabul edilecektir.

· Akıllı Ulaşım,

· Enerji ve Temiz Teknolojiler,

· Akıllı Üretim Sistemleri,

· İletişim ve Sayısal Dönüşüm,

· Sağlık ve İyi Yaşam,

· Sürdürülebilir Tarım ve Beslenme alanlarında iş fikri olan girişimcilere iş fikirlerinin geliştirilmesi, fikir ve ortaya çıkacak ürünün doğrulanması, iş planlarının değerlendirilmesi, firma eşleştirme, TTO kapsamında patent desteği ile birlikte girişimcinin her alanda ihtiyaç duyacağı eğitimler ve mentorluk desteği verilecektir.

BİGG TEAM ile TÜBİTAK BİGG Girişimcilik Destekleme Programı’nda 200.000 TL hibe ile şirketleşerek girişimcilik ekosisteminde sende yer almak istiyorsan hemen başvurunu bigg.team adresinden tamamla!

Başvuru Şartları

  • Daha önce Teknogirişim Sermayesi ya da TÜBİTAK 1512 desteği almamış,
  • Herhangi bir şirkette ortaklığı bulunmayan,
  • Teknoloji ve yenilik odaklı iş fikrine sahip girişimci adayları,
  • Açık ve örgün öğrenim veren üniversitelerin ön lisans ve lisans öğrencileri,
  • Yüksek lisans ve doktora öğrencileri,
  • Açık ve örgün öğrenim veren üniversitelerin ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora derecelerinden mezun girişimci adayları başvuru yapma hakkına sahiptir.
Bigg Team Girişimcilik Başvuruları
Bigg Team Girişimcilik Başvuruları
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!