Hakkımızda

Aof.com.tr sayfası olarak 2017 yılında başladığımız ve tamamiyle öğrencilerden oluşan bir site şeklinde faaliyet göstermekteyiz. Hiç bir öğrenciden hiç bir şekilde ücret talep edilmeyen sistemimiz her zaman ücretsiz olmaya devam edecektir. Websitemiz öğrencilerin katkıları ile büyümekte olup öğrencilere hizmet eden bir sayfa niteliğindedir.

Açıköğretim öğrencilerinin hazırladığı ders notları, deneme sınavları, not hesaplama, soru – cevap sayfası ile öğrencilere sınavlara hazırlık konusunda destek sağlamaktayız.

Sizlerde sitemiz üye olabilir (üye olmadan tüm bölümlerden faydalanabilirsiniz.) hazırlamış olduğunuz ders notlarını bizlerle paylaşabilir ve notlarınızı tüm açıköğretim öğrencileri ile paylaşarak herkesin yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Açıköğretim duyurularını en hızlı şekilde sitemizde ki bildirimlerden ve mobil uygulamamızdaki bildirimlerden alabilirsiniz. Sınav sonuçları açıklandığında yine sitemiz üzerinde not hesaplama yaparak dersten geçip geçmediğinizi sınav sonuçları açıklanmadan önce bilebilirsiniz.

aof.com.tr ekibi olarak tüm öğrenci arkadaşlarımıza sınavlarında başarılar diliyoruz.

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!