Açıköğretim 2019 – 2020 Bahar Dönemi Arasınav Sorumluluk Üniteleri

16.03.2020
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Açıköğretim sisteminde öğrenim gören tüm öğrenciler bahar dönemi kayıt yenileme işlemlerini tamamladı. Kayıt işlemlerini tamamlayan öğrenciler ders çalışmaya başladılar. Koronavirüs’ün ülkemize yayılmaya başlaması ile açıköğretim liselerinin sınavları ertelendi fakat Üniversite için sınavlar henüz ertelenmiş değiş. Koronavirüs ile ilgili duyuruları BURAYA tıklayarak takip edebilirsiniz.

2019 – 2020 Bahar dönemi ara sınavı 18-19 Nisan 2020 tarihlerinde yapılacak. Öğrencilerin merak ettiği soruların başında ara sınavda ders kitabının hangi ünitelerinden sorumluyuz sorusu geliyor. Özellike 2019 – 2020 öğretim yılı için Ders İntibak Listesi açıklandıktan sonra öğrenciler daha da fazla merak etmeye başladı. Ara sınavlarda genellikle kitabın yarı ünitesinden sorumlu olunuyor. Tam olarak hangi ünitelerden sorumlu olduğunuzu öğrenmek için aşağıdaki dosyalardan bölümünüzü bularak sınav sorumluluk ünitenizi öğrenebilirsiniz.

2019-2020 öğretim yılı bahar dönemi sınav sorumluluk ünitelerine ulaşmak için aşağıda yer alan dosyayı inceleyiniz.

Açıköğretim 2019 – 2020 Bahar Dönemi Arasınav Sorumluluk Üniteleri

Açıköğretim sınavlarına düzenli olarak çalışmanız sizlere dersleri geçmenizde çok fayda sağlayacaktır. Kendi kendinizin öğretmeni olacağınız için planlı ve düzenli bir şekilde günlük olarak çalışmanızı öneriyoruz. Arasınav ve dönem sonu sınavına çalışma teknikleri için tıklayınız.

Bahar Arasınav Sorumluluk Üniteleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.