Turizm Sosyolojisi Ünite 1 Ders Notu

31.07.2018
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Turizm Sosyolojisi dersine ait ders notlarını hazırlayarak sizlerle paylaşmayı ve sizlere yardımcı olmayı isteyen açıköğretim öğrencilerine teşekkür ediyoruz. Ders notlarını hazırlayarak paylaşan tüm arkadaşlara ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Turizm Sosyolojisi – Ünite 1: Turizm Sosyolojisinin Ortaya Çıkışı, Gelişimi ve Genel Çerçevesi Ders Notları pdf dosyasından oluşmaktadır. Açıköğretim “Turizm Sosyolojisi” ders notu aşağıda sizlerle paylaşılmış durumda. Ders notu PDF olarak paylaşılmış olup görüntülemek ve indirmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleyici bir programın bulunması gerekiyor. Ayrıca mobil olarak ta ders notunu görüntüleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Turizm Sosyolojisi – Ünite 1: Turizm Sosyolojisinin Ortaya Çıkışı, Gelişimi ve Genel Çerçevesi Ders Notları sayfamızda inceleyebileceğiniz gibi daha sonra çalışmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza da indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı ders notunun altındadır.

Sizlerde hazırladığınız ders notlarını diğer açıköğretim öğrencileri ile paylaşmak istiyorsanız BURAYA tıklayarak ders notlarınızı gönderebilirsiniz. Ders notunuzu sizin adınıza yayımlamaktan ve diğer öğrenciler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Turizm Sosyolojisi – Ünite 1: Turizm Sosyolojisinin Ortaya Çıkışı, Gelişimi ve Genel Çerçevesi Ders Notları:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir [190.43 KB]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Admin dedi ki:

    İnternet hızınıza bağlı olarak bazen ilk sayfa açılışında pdf yüklenemeyebiliyor. Böyle durumlarda sayfayı yenileyiniz lütfen. Pdf yüklenmiş olacaktır.
    Konudaki pdf linki: https://www.aof.com.tr/wp-content/uploads/dersnotu/turizm/sos119u-turz-sosy-un-1.pdf

  2. esra ül dedi ki:

    Hani nerde lan pdf! insan mı kandırıyorsunuz ?