Turizm Pazarlaması Ünite 1 Ders Notu

31.07.2018
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Turizm Pazarlaması dersine ait ders notlarını hazırlayarak sizlerle paylaşmayı ve sizlere yardımcı olmayı isteyen açıköğretim öğrencilerine teşekkür ediyoruz. Ders notlarını hazırlayarak paylaşan tüm arkadaşlara ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Turizm Pazarlaması – Ünite 1: Turizm Pazarlamasına Giriş ve Turizm Pazarlaması Planlaması Ders Notları pdf dosyasından oluşmaktadır. Açıköğretim “Turizm Pazarlaması” ders notu aşağıda sizlerle paylaşılmış durumda. Ders notu PDF olarak paylaşılmış olup görüntülemek ve indirmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleyici bir programın bulunması gerekiyor. Ayrıca mobil olarak ta ders notunu görüntüleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Turizm Pazarlaması – Ünite 1: Turizm Pazarlamasına Giriş ve Turizm Pazarlaması Planlaması Ders Notları sayfamızda inceleyebileceğiniz gibi daha sonra çalışmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza da indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı ders notunun altındadır.

Sizlerde hazırladığınız ders notlarını diğer açıköğretim öğrencileri ile paylaşmak istiyorsanız BURAYA tıklayarak ders notlarınızı gönderebilirsiniz. Ders notunuzu sizin adınıza yayımlamaktan ve diğer öğrenciler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Turizm Pazarlaması – Ünite 1: Turizm Pazarlamasına Giriş ve Turizm Pazarlaması Planlaması Ders Notları:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir [233.05 KB]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.