SAĞ403U Sağlık Hizmetlerinde Araştırma ve Değerlendirme Ders Notları ve Çıkmış Sorular

04.08.2020
60
A+
A-

Açıköğretim Sağlık Hizmetlerinde Araştırma ve Değerlendirme dersi bir çok açıköğretim bölümünün ortak derslerinden bir tanesidir. “Sağlık Hizmetlerinde Araştırma ve Değerlendirme” dersi 5 kredilik bir ders olup uygulama ve staj bulunmamaktadır.

Sağlık Hizmetlerinde Araştırma ve Değerlendirme dersi için öğrenme olanaklarını sizler için oluşturduk, derledik ve hizmetinize sunduk. Önceki yıllara ait çıkmış sorulara, deneme sınavlarına, ders notlarına, ders kitaplarına ve ders videolarına aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz. Ayrıca yazının devamında ders ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

ekampüs sayfanızda yayımlanmakta olup öğrencilerin bizlere göndermesi ile sitemize eklediğimiz online deneme sınavlarından oluşmaktadır. Daha fazla soruya erişebilmek için sizlerde ekampüs sayfanızdan çıkmış soruları tarafımıza BURAYA tıklayarak gönderebilirsiniz.

Ders notlarının büyük çoğunluğu öğrenciler tarafından hazırlanmış ve bize gönderilmiştir. Sizlerinde ders çalışırken hazırladığınız ders notları var ise BURAYA tıklayarak bize gönderebilir ve sayfamızdan sizin adınıza paylaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Sağlık Hizmetlerinde Araştırma ve Değerlendirme dersi için 1 adet arasınav ve 1 adet dönem sonu sınavı yapılmaktadır. Arasınavın %30’u ile Dönemsonu sınavının %70’i alınarak toplanmakta ve sınıfın genel ortalamasına göre harf notu verilmektedir.

Ders AdıDers KoduZorunlu/SeçmeliTeori + UygulamaAKTS
Sağlık Hizmetlerinde Araştırma ve DeğerlendirmeSAĞ403UVII.YARIYIL0+05.0
Sağlık Hizmetlerinde Araştırma ve Değerlendirme Ders Çalışma Ortamları
Arasınav Soruları için TIKLAYINIZ.
Final Soruları için TIKLAYINIZ.
DERS NOTLARI
DERS KİTAPLARI
DERS VİDEOLARI

Ölçme ve Değerlendirme:

Değerlendirme Yöntemi ve Geçme Kriterleri
SayısıYüzde (%)
1.Ara Sınav130
Dönem Sonu Sınavı170
Toplam (%)100

Açıköğretim Sağlık Hizmetlerinde Araştırma ve Değerlendirme Ders İçerikleri:

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.