AÖF Girişimcilik Ders Notları ve Çıkmış Sorular

AÖF Girişimcilik Ders Notları ve çıkmış sorular ile sınavlara hazırlanmak en etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Açıköğretim Girişimcilik dersi bir çok açıköğretim bölümünün ortak derslerinden bir tanesidir. “Girişimcilik” dersi 5 kredilik bir ders olup uygulama ve staj bulunmamaktadır.

AÖF Girişimcilik dersi için öğrenme olanaklarını sizler için oluşturduk, derledik ve hizmetinize sunduk. Önceki yıllara ait çıkmış sorulara, deneme sınavlarına, ders notlarına, ders kitaplarına ve ders videolarına aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz. Ayrıca yazının devamında ders ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çıkmış sorular ekampüs sayfanızda yayımlanmakta olup öğrencilerin bizlere göndermesi ile sitemize eklediğimiz online deneme sınavlarından oluşmaktadır. Daha fazla soruya erişebilmek için sizlerde ekampüs sayfanızdan çıkmış soruları tarafımıza BURAYA tıklayarak gönderebilirsiniz.

Ders notlarının büyük çoğunluğu öğrenciler tarafından hazırlanmış ve bize gönderilmiştir. Sizlerinde ders çalışırken hazırladığınız ders notları var ise BURAYA tıklayarak bize gönderebilir ve sayfamızdan sizin adınıza paylaşmamızı sağlayabilirsiniz.

AÖF Girişimcilik Ders Bilgileri

Girişimcilik dersi için 1 adet arasınav ve 1 adet dönem sonu sınavı yapılmaktadır. Arasınavın %30’u ile Dönemsonu sınavının %70’i alınarak toplanmakta ve sınıfın genel ortalamasına göre harf notu verilmektedir.

Ders Adı Ders Kodu Zorunlu/Seçmeli Teori + Uygulama AKTS
Girişimcilik İŞL108U II.YARIYIL 0+0 5.0
Girişimcilik Ders Çalışma Ortamları
deneme sinavi Arasınav Soruları için TIKLAYINIZ.
Final Soruları için TIKLAYINIZ.
ders notu DERS NOTLARI
ders kitabi DERS KİTAPLARI
video izle DERS VİDEOLARI

AÖF Girişimcilik Ders Notları

AÖF Girişimcilik dersi için üniteler halinde ders notları hazırlanmıştır. Ders notlarını hazırlayan herkese teşekkür ediyor ve hazırladığınız ders notlarını bizlerle paylaşarak diğer açıköğretim okuyan öğrencilerin faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

AÖF Girişimcilik Ölçme ve Değerlendirme

AÖF Girişimcilik dersi 1 arasınav ve 1 dönem sonu sınavı (final) olmak üzere 2 adet sınavdan oluşmaktadır. Arasınavın %30’u ile final sınavının %70’i toplanarak dersin puanı hesaplanır. AÖF Puan Hesaplama ile detaylı hesaplama yapabilirsiniz.

Değerlendirme Yöntemi ve Geçme Kriterleri
Sayısı Yüzde (%)
1.Ara Sınav 1 30
Dönem Sonu Sınavı 1 70
Toplam (%) 100

AÖF Girişimcilik Ders İçerikleri

AÖF Girişimcilik dersinde 14 hafta olarak ders programlanmış olup her hafta için ilgili ünite ve açıklamaları aşağıda belirtilmiştir. İlgili haftanın ders notuna yukarıda bulunan bağlantılardan erişebilirsiniz.

Haftalar Konular
1. Haftalar Girişimcilik
2. Haftalar Girişimcilik Süreçleri
3. Haftalar İç Girişimcilik
4. Haftalar Girişimcilikte Yaratıcılık
5. Haftalar Girişimcilkte İnovasyon
6. Haftalar İş Planı
7. Haftalar İş Planı
8. Haftalar İş Planı
9. Haftalar Girişim Finansmanı
10. Haftalar Gelişmiş Ülkelerde Girişimcilik
11. Haftalar Gelişmekte Olan Ülkelerde Girişimcilik
12. Haftalar Girişimcilik ve Ekonomik Gelişme
13. Haftalar Girişimcilik Uygulamaları
14. Haftalar Girişimcilik Uygulamaları
1
mutlu
Mutlu
1
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
1
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!