AÖF İşletme Fonksiyonları Ders Notları ve Çıkmış Sorular

AÖF İşletme Fonksiyonları Ders Notları ve çıkmış sorular ile sınavlara hazırlanmak en etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Açıköğretim İşletme Fonksiyonları dersi açıköğretim 1. Sınıf Bahar dönemi derslerinden bir tanesidir. “İşletme Fonksiyonları” dersi 5 kredilik bir ders olup uygulama ve staj bulunmamaktadır.

İşletme Fonksiyonları dersi için öğrenme olanaklarını sizler için oluşturduk, derledik ve hizmetinize sunduk. Önceki yıllara ait çıkmış sorulara, deneme sınavlarına, ders notlarına, ders kitaplarına ve ders videolarına aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz. Ayrıca yazının devamında ders ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çıkmış sorular eöğrenme portalında yayımlanmakta olup öğrencilerin bizlere göndermesi ile sitemize eklediğimiz online deneme sınavlarından oluşmaktadır. Daha fazla soruya erişebilmek için sizlerde ekampüs sayfanızdan çıkmış soruları tarafımıza BURAYA tıklayarak gönderebilirsiniz.

Ders notlarının büyük çoğunluğu öğrenciler tarafından hazırlanmış ve bize gönderilmiştir. Sizlerinde ders çalışırken hazırladığınız ders notları var ise BURAYA tıklayarak bize gönderebilir ve sayfamızdan sizin adınıza paylaşmamızı sağlayabilirsiniz.

AÖF İşletme Fonksiyonları Ders Bilgileri

İşletme Fonksiyonları dersi için 1 adet arasınav ve 1 adet dönem sonu sınavı yapılmaktadır. Arasınavın %30’u ile Dönemsonu sınavının %70’i alınarak toplanmakta ve sınıfın genel ortalamasına göre harf notu verilmektedir.

Ders Adı Ders Kodu Zorunlu/Seçmeli Teori + Uygulama AKTS
İşletme Fonksiyonları İŞL106U II.YARIYIL 0+0 5.0
İşletme Fonksiyonları Çalışma Ortamları
deneme sinavi Arasınav Soruları için TIKLAYINIZ.
Final Soruları için TIKLAYINIZ.
ders notu DERS NOTLARI
ders kitabi DERS KİTAPLARI
video izle DERS VİDEOLARI

AÖF İşletme Fonksiyonları Ders Notları

AÖF İşletme Fonksiyonları dersi için üniteler halinde ders notları hazırlanmıştır. Ders notlarını hazırlayan herkese teşekkür ediyor ve hazırladığınız ders notlarını bizlerle paylaşarak diğer açıköğretim okuyan öğrencilerin faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

AÖF İşletme Fonksiyonları Ölçme ve Değerlendirme

AÖF İşletme Fonksiyonları dersi 1 arasınav ve 1 dönem sonu sınavı (final) olmak üzere 2 adet sınavdan oluşmaktadır. Arasınavın %30’u ile final sınavının %70’i toplanarak dersin puanı hesaplanır. AÖF Puan Hesaplama ile detaylı hesaplama yapabilirsiniz.

Değerlendirme Yöntemi ve Geçme Kriterleri
Sayısı Yüzde (%)
1.Ara Sınav 1 30
Dönem Sonu Sınavı 1 70
Toplam (%) 100

İşletme Fonksiyonları Ders İçerikleri

AÖF İşletme Fonksiyonları dersinde 14 hafta olarak ders programlanmış olup her hafta için ilgili ünite ve açıklamaları aşağıda belirtilmiştir. İlgili haftanın ders notuna yukarıda bulunan bağlantılardan erişebilirsiniz.

Haftalar Konular
1. hafta Yönetim Fonksiyonu
2. hafta Yönetim Fonksiyonu-II
3. hafta Pazarlama Fonksiyonu
4. hafta Pazarlama Fonksiyonu-II
5. hafta Üretim Fonksiyonu
6. hafta Finans Fonksiyonu
7. hafta Ara Sınav
8. hafta Muhasebe Fonksiyonu
9. hafta Muhasebe Fonksiyonu-II
10. hafta İnsan Kaynakları Yönetimi Fonksiyonu
11. hafta İnsan Kaynakları Yönetimi Fonksiyonu-II
12. hafta Kurumsal İletişim Fonksiyonu
13. hafta Araştırma-Geliştirme ve İnovasyon Fonksiyonu
14. hafta Final Sınavı
Sıkça Sorulan Sorular

AÖF İşletme Fonksiyonları Ders Notlarına sayfamız üzerinden erişebilir ve tüm ünitelerin ders notlarını indirebilirsiniz.

AÖF İşletme Fonksiyonları Ders Notları, işletme fonksiyonları ders kitabının özeti niteliğinde olan ve öğrenciler tarafından hazırlanan kısa özetlerdir. Sitemiz üzerinden tüm öğrencilerin erişimine açıktır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
3
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!