EBR104U Engelli Bakımı ve Rehabilitasyonunu Planlama Ders Notları ve Çıkmış Sorular

05.08.2020
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Açıköğretim Engelli Bakımı ve Rehabilitasyonunu Planlama dersi bir çok açıköğretim bölümünün ortak derslerinden bir tanesidir. “Engelli Bakımı ve Rehabilitasyonunu Planlama” dersi 5 kredilik bir ders olup uygulama ve staj bulunmamaktadır.

Engelli Bakımı ve Rehabilitasyonunu Planlama dersi için öğrenme olanaklarını sizler için oluşturduk, derledik ve hizmetinize sunduk. Önceki yıllara ait çıkmış sorulara, deneme sınavlarına, ders notlarına, ders kitaplarına ve ders videolarına aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz. Ayrıca yazının devamında ders ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çıkmış sorular ekampüs sayfanızda yayımlanmakta olup öğrencilerin bizlere göndermesi ile sitemize eklediğimiz online deneme sınavlarından oluşmaktadır. Daha fazla soruya erişebilmek için sizlerde ekampüs sayfanızdan çıkmış soruları tarafımıza BURAYA tıklayarak gönderebilirsiniz.

Ders notlarının büyük çoğunluğu öğrenciler tarafından hazırlanmış ve bize gönderilmiştir. Sizlerinde ders çalışırken hazırladığınız ders notları var ise BURAYA tıklayarak bize gönderebilir ve sayfamızdan sizin adınıza paylaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Engelli Bakımı ve Rehabilitasyonunu Planlama dersi için 1 adet arasınav ve 1 adet dönem sonu sınavı yapılmaktadır. Arasınavın %30’u ile Dönemsonu sınavının %70’i alınarak toplanmakta ve sınıfın genel ortalamasına göre harf notu verilmektedir.

Ders Adı Ders Kodu Zorunlu/Seçmeli Teori + Uygulama AKTS
Engelli Bakımı ve Rehabilitasyonunu Planlama EBR104U VI.YARIYIL 0+0 5.0
Engelli Bakımı ve Rehabilitasyonunu Planlama Ders Çalışma Ortamları
Arasınav Soruları için TIKLAYINIZ.
Final Soruları için TIKLAYINIZ.
DERS NOTLARI
DERS KİTAPLARI
DERS VİDEOLARI

Ölçme ve Değerlendirme:

Değerlendirme Yöntemi ve Geçme Kriterleri
Sayısı Yüzde (%)
1.Ara Sınav 1 30
Dönem Sonu Sınavı 1 70
Toplam (%) 100

Açıköğretim Engelli Bakımı ve Rehabilitasyonunu Planlama Ders İçerikleri:

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.