Batı Edebiyatında Akımlar 1 Ders Notları ve Çıkmış Sorular

Açıköğretim Batı Edebiyatında Akımlar 1 dersi açıköğretim Türk Dili ve Edebiyatı bölümünün 1. Sınıf Güz dönemi derslerinden bir tanesidir. Yeni Türk Edebiyatına Giriş dersi 4 kredilik bir ders olup uygulama ve staj bulunmamaktadır.

Batı Edebiyatında Akımlar 1 dersi için öğrenme olanaklarını sizler için oluşturduk, derledik ve hizmetinize sunduk. Önceki yıllara ait çıkmış sorulara, deneme sınavlarına, ders notlarına, ders kitaplarına ve ders videolarına aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz. Ayrıca yazının devamında ders ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çıkmış sorular eöğrenme portalında yayımlanmakta olup öğrencilerin bizlere göndermesi ile sitemize eklediğimiz online deneme sınavlarından oluşmaktadır. Daha fazla soruya erişebilmek için sizlerde ekampüs sayfanızdan çıkmış soruları tarafımıza BURAYA tıklayarak gönderebilirsiniz.

Ders notlarının büyük çoğunluğu öğrenciler tarafından hazırlanmış ve bize gönderilmiştir. Sizlerinde ders çalışırken hazırladığınız ders notları var ise BURAYA tıklayarak bize gönderebilir ve sayfamızdan sizin adınıza paylaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Batı Edebiyatında Akımlar 1 dersi için 1 adet arasınav ve 1 adet dönem sonu sınavı yapılmaktadır. Arasınavın %30’u ile Dönemsonu sınavının %70’i alınarak toplanmakta ve sınıfın genel ortalamasına göre harf notu verilmektedir.

Ders Adı Ders Kodu Zorunlu/Seçmeli Teori + Uygulama AKTS
Batı Edebiyatında Akımlar 1 EDB105U I.YARIYIL 0+0 4.0
Batı Edebiyatında Akımlar 1 Çalışma Ortamları
deneme sinavi Arasınav Soruları için TIKLAYINIZ.
Final Soruları için TIKLAYINIZ.
ders notu DERS NOTLARI
ders kitabi DERS KİTAPLARI
video izle DERS VİDEOLARI

Batı Edebiyatında Akımlar 1 Ders İçeriği:

Haftalar Konular
1. hafta Sanat, Edebiyat, Akım
2. hafta Sanat, Edebiyat, Akım
3. hafta Yunan ve Latin Edebiyatı
4. hafta Yunan ve Latin Edebiyatı
5. hafta Orta Çağ, Rönesans, Reform, Hümanizm
6. hafta Orta Çağ, Rönesans, Reform, Hümanizm
7. hafta Klasisizm
8. hafta Klasisizm
9. hafta Romantizm
10. hafta Romantizm
11. hafta Natüralizm
12. hafta Realizm
13. hafta Realizm
14. hafta Sembolizm
1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!