İnternet Erişimi Olmayan Öğrenciler İçin Online Final Sınavı Duyurusu

Koronavirüs pandemisi nedeniyle 2020-2021 yılı güz dönemi arasınavları ve dönem sonu sınavları online olarak yapılıyor. Arasınavlar online olarak gerçekleştirildi ve online dönem sonu sınavları 16 Ocak 2021 Cumartesi günü başlayacak. Açıköğretim öğrencisi olup internet erişimi (veya bilgisayarı bulunmayan) öğrenciler için anadolu üniversitesi açıköğretim bürolarında yüz yüze sınav gerçekleştiriyor. Yüz yüze sınava katılmak isteyen öğrenciler randevu alarak sınava girebiliyor.

2020-2021 Öğretim Yılı Güz Dönemi Çevrimiçi (online) Dönem Sonu Sınavlarına katılmak için İnternet altyapısı ve/veya bilgisayar erişimi olmayan ve bulunduğu il de yer alan Açıköğretim Bürosunda sınava katılmak isteyen öğrenciler 12-13 Ocak 2021 tarihleri arasında aosdestek.anadolu.edu.tr adresinden “Soru Sor” kısmında “E-sınav Sistemi” kategorisini seçip yazılı olarak ya da telefonla 0850 200 46 10 numarayı arayarak talepte bulunarak randevu oluşturmaları gerekmektedir.

13 Ocak tarihinden sonra yapılacak olan talepler değerlendirilmeye alınmayacaktır.

*COVID-19 Pandemi önlemleri çerçevesinde ülke genelinde uygulanan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle randevular sadece 18-25 Ocak Pazartesi günleri oluşturulacaktır.

*COVID-19 Pandemisi önlemleri çerçevesinde, randevu oluşturacak öğrencilerimizin ülke genelinde alınabilecek ilave kısıtlamalar/önlemler doğrultusunda randevu verilmiş olsa da sınavlarına kendi imkanları ile katılmak için hazır bulunması önerilmektedir.

*2020-2021 Öğretim Yılı Güz dönemi Çevrimiçi (online) olarak yapılacak olan Dönem Sonu Sınavlara AÖF bürosunda katılacak öğrencilerin HES kodu bulunmalıdır.

İnternet Erişimi Olmayan Öğrenciler İçin Online Final Sınavı Duyurusu
İnternet Erişimi Olmayan Öğrenciler İçin Online Final Sınavı Duyurusu

Kaynak: Anadolu Üniversitesi

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!