Girişimcilik ve İş Kurma Ders Notları ve Çıkmış Sorular

25.01.2019
158
A+
A-

Açıköğretim Girişimcilik ve İş Kurma dersi  açıköğretim derslerinden bir tanesidir. “Girişimcilik ve İş Kurma” dersi 3 kredilik bir ders olup uygulama ve staj bulunmamaktadır.

Girişimcilik ve İş Kurma dersi için öğrenme olanaklarını sizler için oluşturduk, derledik ve hizmetinize sunduk. Önceki yıllara ait çıkmış sorulara, deneme sınavlarına, ders notlarına, ders kitaplarına ve ders videolarına aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz. Ayrıca yazının devamında ders ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çıkmış sorular eöğrenme portalında yayımlanmakta olup öğrencilerin bizlere göndermesi ile sitemize eklediğimiz online deneme sınavlarından oluşmaktadır. Daha fazla soruya erişebilmek için sizlerde ekampüs sayfanızdan çıkmış soruları tarafımıza BURAYA tıklayarak gönderebilirsiniz.

Ders notlarının büyük çoğunluğu öğrenciler tarafından hazırlanmış ve bize gönderilmiştir. Sizlerinde ders çalışırken hazırladığınız ders notları var ise BURAYA tıklayarak bize gönderebilir ve sayfamızdan sizin adınıza paylaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Girişimcilik ve İş Kurma dersi için 1 adet arasınav ve 1 adet dönem sonu sınavı yapılmaktadır. Arasınavın %30’u ile Dönemsonu sınavının %70’i alınarak toplanmakta ve sınıfın genel ortalamasına göre harf notu verilmektedir.

Ders Adı Ders Kodu Zorunlu/Seçmeli Teori + Uygulama AKTS
Girişimcilik ve İş Kurma İŞL293U VII.YARIYIL 0+0 3.0
Girişimcilik ve İş Kurma Ders Çalışma Ortamları
Girişimcilik ve İş Kurma Ders Notları ve Çıkmış Sorular Arasınav Soruları için TIKLAYINIZ.
Final Soruları için TIKLAYINIZ.
Girişimcilik ve İş Kurma Ders Notları ve Çıkmış Sorular DERS NOTLARI
Girişimcilik ve İş Kurma Ders Notları ve Çıkmış Sorular DERS KİTAPLARI
Girişimcilik ve İş Kurma Ders Notları ve Çıkmış Sorular DERS VİDEOLARI

Ölçme ve Değerlendirme:

Değerlendirme Yöntemi ve Geçme Kriterleri
Sayısı Yüzde (%)
1.Ara Sınav 1 30
Dönem Sonu Sınavı 1 70
Toplam (%) 100

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.