Devlet Bütçesi – Ünite 8: Türkiye’de Merkezi Yönetim Bütçesinin Uygulanması ve Denetimi Ders Notu

19.07.2019
209
A+
A-

Devlet Bütçesi dersine ait ders notlarını hazırlayarak sizlerle paylaşmayı ve sizlere yardımcı olmayı isteyen açıköğretim öğrencilerine teşekkür ediyoruz. Ders notlarını hazırlayarak paylaşan tüm arkadaşlara ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Devlet Bütçesi – Ünite 8: Türkiye’de Merkezi Yönetim Bütçesinin Uygulanması ve Denetimi Ders Notları pdf dosyasından oluşmaktadır. Açıköğretim “Devlet Bütçesi” ders notu aşağıda sizlerle paylaşılmış durumda. Ders notu PDF olarak paylaşılmış olup görüntülemek ve indirmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleyici bir programın bulunması gerekiyor. Ayrıca mobil olarak ta ders notunu görüntüleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Devlet Bütçesi – Ünite 8: Türkiye’de Merkezi Yönetim Bütçesinin Uygulanması ve Denetimi Ders Notları sayfamızda inceleyebileceğiniz gibi daha sonra çalışmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza da indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı ders notunun altındadır.

Sizlerde hazırladığınız ders notlarını diğer açıköğretim öğrencileri ile paylaşmak istiyorsanız BURAYA tıklayarak ders notlarınızı gönderebilirsiniz. Ders notunuzu sizin adınıza yayımlamaktan ve diğer öğrenciler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Devlet Bütçesi – Ünite 8: Türkiye’de Merkezi Yönetim Bütçesinin Uygulanması ve Denetimi Ders Notları:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir [96.38 KB]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.