Ata Aof 2020 – 2021 Final ve Bütünleme Sınavları Online Yapılacak

17.04.2021
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Koronavirüs tedbirleri kapsamında tüm üniversiteler eğitimlerini uzaktan eğitim şeklinde yaparken sınavlarını da online olarak gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz yıl itibariyle açıköğretim fakültesi bulunan Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi açıköğretim sınavları online olarak gerçekleştirilmiş bu yılda online olarak yapılmaya devam ediliyor.

Açıköğretim sınavlarının final (dönem sonu) sınavları içinde yapılması konusunda öğrencilerden büyük bir talep vardı. Atatürk Üniversitesi yaptığı bir açıklama ile 2020 – 2021 yılı bahar dönemi dönem sonu sınavlarının ve bütünleme sınavlarının online olarak yapılacağını duyurdu.

Atatürk Üniversitesi açıköğretim fakültesi öğrencileri için 2021 yılı bahar dönemi final sınavları ve bütünleme sınavlarının online olarak yapılacağını açıklarken İstanbul Üniversitesi’de 2021 yılı bahar dönemi final ve bütünleme sınavlarının online olarak yapılacağını açıkladı.

Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi arasınavları devam etmekte olduğu için final sınavları ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Açıklama yapıldığında sizlerle paylaşıyor olacağız.

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Final ve Bütünleme Sınavları Duyurusu:

Açıköğretim Fakültemizin değerli öğrencileri;

Yapmış olduğumuz görüşmeler ve istişareler sonucunda Covid-19 küresel salgın sürecinde yüz yüze sınav uygulamalarının oluşturabileceği olumsuzluklar dikkate alınarak 2020-21 Bahar Yarıyılı final ve bütünleme sınavlarının çevrimiçi (online) olarak yapılmasına karar verildi.

Ata Aof 2020 - 2021 Final ve Bütünleme Sınavları Online Yapılacak

Ata Aof 2020 – 2021 Final ve Bütünleme Sınavları Online Yapılacak

Kaynak: Ataaof

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.