Açıköğretim Sınavları Ertelendi mi?

Açıköğretim sınavlarına 19 gün kalmış olmasına rağmen koronavirüs nedeniyle sınavların ertelenip ertelenmediğine dair şimdiye kadar herhangi bir duyuru yapılmadı.

Ösym tarafından bir çok sınav ertelendi, Atatürk Üniversitesi açıköğretim sınavlarını erteledi, Anadolu Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesinden şimdiye kadar herhangi bir duyuru yapılmamıştır.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı katıldığı televizyon programında bazı açıklamalarda bulundu. Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı yaptığı açıklamalarda sınavlarla ilgili herhangi bir bilgi vermez iken öğrencilerin beklediği 2019-2020 Bahar Dönemi ara sınavlarına ilişkin kararın 30 Mart Pazartesi saat 14.00’da açıklanacağını duyurdu.

AÇIKLAMA: Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı 2019 – 2020 Bahar Dönemi Arasınavlarının online yapılacağını açıkladı. İlgili açıklama için TIKLAYINIZ.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’nın açıklaması şöyle:

Biz teknik altyapı deneyim tecrübeler olurmu olmazmı gibi tüm herşeyi masaya koyarak son toplantımızı gerçekleştirdik. Çok şükür yarında 14:00 açıklayacağız tüm teknik detayları ile aldığımız kararları. Biz 15 gündür gece gündüz bununla uğraşıyoruz artık bunu yarın açıklayacağız.

2019-2020 Bahar Dönemi ara sınavları ertelenecek mi, yoksa online olarak mı yapılacak? Öğrencilerim merak ettiği konu yarın açıklığa kavuşuyor. Anadolu Üniversitesi uzun zamandır öğrencileri mağdur etmeyecek, eğitim – öğretimi aksatmayacak bir çözüm üzerinde çalışıyordu.

Yarın saat 14:00’da açıklama yapıldığında sizlerle paylaşıyor olacağız.

Anadolu aof sınavları ertelendi mi
Anadolu aof sınavları ertelendi mi
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!