2021 Bahar Dönemi Laboratuvar Dersleri Duyurusu

Koronavirüs pandemisi nedeniyle açıköğretim fakültesi bulunan üniversiteler eğitimlerini ve sınavlarını online olarak gerçekleştirme kararı almışladır. Anadolu Üniversitesi yaptığı duyuru ile Laboratuvar derslerinin de 2021 bahar döneminde uzaktan öğretim şeklinde yapılacağını bildirdi.

Küresel COVID-19 pandemisinin devam etmesi nedeniyle Üniversitemiz Senatosu 9 Şubat 2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi eğitim-öğretim faaliyetlerinin uzaktan öğretim yöntemi ile yapılması kararını almıştır. Bu kapsamda, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi programlarında yer alan laboratuvar dersleri 2020-2021 Bahar Dönemine mahsus olmak üzere uzaktan öğretim etkinlikleri ile yürütülecektir.

2020-2021 Bahar döneminde aşağıda listelenen derslere kayıt yaptıran öğrencilerle sınırlı olacak uzaktan öğretim uygulamasına ilişkin detaylı bilgilendirme önümüzdeki hafta içinde Kurumumuz Açıköğretim Duyurular sayfasından yapılacaktır.

Açıköğretim Fakültesi Zorunlu Laboratuvar Dersleri

2021 Bahar Dönemi Laboratuvar Dersleri Duyurusu
2021 Bahar Dönemi Laboratuvar Dersleri Duyurusu
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!