AtaAof 2021 Bahar Dönemi Online Arasınav Tarihleri Açıklandı

Koronavirüs pandemisi nedeniyle Atatürk Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi 2020 – 2021 yılı bahar dönemi arasınavlarının online olarak yapılacağı duyurulmuştu. İlk olarak Anadolu Üniversitesi bahar dönemi online arasınav tarihlerini açıklarken Atatürk Üniversitesi de 2020 – 2021 yılı bahar dönemi arasınav tarihlerini açıkladı.

Atatürk Üniversitesi yaptığı duyuru ile 2020-21 Bahar Yarıyılı ara (vize) sınavlarını çevrimiçi (online) olarak 5-16 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılacağını belirtti. Hangi gün hangi dersten sınav yapılacağını belirten sınav takvimi ilerleyen günlerde yayımlanacak.

Atatürk Üniversitesi tarafından yapılan duyuru:

Açıköğretim Fakültemizin değerli öğrencileri;

Yapmış olduğumuz görüşmeler ve istişareler sonucunda Covid-19 küresel salgın sürecinde yüz yüze sınav uygulamalarının oluşturabileceği olumsuzluklar dikkate alınarak 2020-21 Bahar Yarıyılı ara (vize) sınavlarının çevrimiçi (online) olarak 5-16 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılmasına karar verildi.

AtaAof 2021 Bahar Dönemi Online Arasınav Tarihleri Açıklandı
AtaAof 2021 Bahar Dönemi Online Arasınav Tarihleri Açıklandı

Kaynak: Atatürk Üniversitesi

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!