Yönetimde Güncel Yaklaşımlar – Ünite 1-4 Ders Notları

20.06.2018
2.387
A+
A-

Yönetimde Güncel Yaklaşımlar dersine ait ders notlarını hazırlayarak sizlerle paylaşmayı ve sizlere yardımcı olmayı isteyen açıköğretim öğrencilerine teşekkür ediyoruz. Ders notlarını hazırlayarak paylaşan Oya Hanım’a ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yönetimde Güncel Yaklaşımlar – Ünite 1-2-3-4 Ders Notları 45 sayfalık pdf dosyasından oluşmaktadır. Açıköğretim Yönetimde Güncel Yaklaşımlar ders notu ve çıkmış sorular aşağıda sizlerle paylaşılmış durumda. Ders notu PDF olarak paylaşılmış olup görüntülemek ve indirmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleyici bir programın bulunması gerekiyor. Ayrıca mobil olarak ta ders notunu görüntüleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Yönetimde Güncel Yaklaşımlar – Ünite 1-2-3-4 Notları sayfamızda inceleyebileceğiniz gibi daha sonra çalışmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza da indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı ders notunun altındadır.

Sizlerde hazırladığınız ders notlarını diğer açıköğretim öğrencileri ile paylaşmak istiyorsanız BURAYA tıklayarak ders notlarınızı gönderebilirsiniz. Ders notunuzu sizin adınıza yayımlamaktan ve diğer öğrenciler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Yönetimde Güncel Yaklaşımlar – Ünite 1-2-3-4 Ders Notları:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ayşe dedi ki:

    Ders notları içinde bulunan soruların cevap anahtarı nerde acaba ?