Pazarlama Yönetimi Ders Notları ve Çıkmış Sorular

06.02.2018
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Açıköğretim Pazarlama Yönetimi dersi bir çok açıköğretim bölümünün ortak derslerinden bir tanesidir. Pazarlama Yönetimi dersi 5 kredilik bir ders olup uygulama ve staj bulunmamaktadır.

Pazarlama Yönetimi dersi için öğrenme olanaklarını sizler için oluşturduk, derledik ve hizmetinize sunduk. Önceki yıllara ait çıkmış sorulara, deneme sınavlarına, ders notlarına, ders kitaplarına ve ders videolarına aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz. Ayrıca yazının devamında ders ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çıkmış sorular eöğrenme portalında yayımlanmakta olup öğrencilerin bizlere göndermesi ile sitemize eklediğimiz online deneme sınavlarından oluşmaktadır. Daha fazla soruya erişebilmek için sizlerde ekampüs sayfanızdan çıkmış soruları tarafımıza BURAYA tıklayarak gönderebilirsiniz.

Ders notlarının büyük çoğunluğu öğrenciler tarafından hazırlanmış ve bize gönderilmiştir. Sizlerinde ders çalışırken hazırladığınız ders notları var ise BURAYA tıklayarak bize gönderebilir ve sayfamızdan sizin adınıza paylaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Pazarlama Yönetimi dersi için 1 adet arasınav ve 1 adet dönem sonu sınavı yapılmaktadır. Arasınavın %30’u ile Dönemsonu sınavının %70’i alınarak toplanmakta ve sınıfın genel ortalamasına göre harf notu verilmektedir.

Ders Adı Ders Kodu Zorunlu/Seçmeli Teori + Uygulama AKTS
Pazarlama Yönetimi PZL103U I.YARIYIL 0+0 5.0
Pazarlama Yönetimi Ders Çalışma Ortamları
Arasınav Soruları için TIKLAYINIZ.
Final Soruları için TIKLAYINIZ.
DERS NOTLARI
DERS KİTAPLARI
DERS VİDEOLARI

Ölçme ve Değerlendirme:

Değerlendirme Yöntemi ve Geçme Kriterleri
Sayısı Yüzde (%)
1.Ara Sınav 1 30
Dönem Sonu Sınavı 1 70
Toplam (%) 100

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ramazan dedi ki:

    Merhaba, ders kitabına ait linkler aktif değil. Tekrar aktive edebilir misiniz? Çok teiekkürler.

    1. Admin dedi ki:

      Bağlantılar aktif edilmiştir. Geri bildiriminiz için teşekkürler.