MAİ106U Marka İletişiminde Analiz ve Araştırma 1 Ders Notları ve Çıkmış Sorular

13.08.2020
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Açıköğretim Marka İletişiminde Analiz ve Araştırma 1 dersi bir çok açıköğretim bölümünün ortak derslerinden bir tanesidir. “Marka İletişiminde Analiz ve Araştırma 1” dersi 7 kredilik bir ders olup uygulama ve staj bulunmamaktadır.

Marka İletişiminde Analiz ve Araştırma 1 dersi için öğrenme olanaklarını sizler için oluşturduk, derledik ve hizmetinize sunduk. Önceki yıllara ait çıkmış sorulara, deneme sınavlarına, ders notlarına, ders kitaplarına ve ders videolarına aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz. Ayrıca yazının devamında ders ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çıkmış sorular ekampüs sayfanızda yayımlanmakta olup öğrencilerin bizlere göndermesi ile sitemize eklediğimiz online deneme sınavlarından oluşmaktadır. Daha fazla soruya erişebilmek için sizlerde ekampüs sayfanızdan çıkmış soruları tarafımıza BURAYA tıklayarak gönderebilirsiniz.

Ders notlarının büyük çoğunluğu öğrenciler tarafından hazırlanmış ve bize gönderilmiştir. Sizlerinde ders çalışırken hazırladığınız ders notları var ise BURAYA tıklayarak bize gönderebilir ve sayfamızdan sizin adınıza paylaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Marka İletişiminde Analiz ve Araştırma 1 dersi için 1 adet arasınav ve 1 adet dönem sonu sınavı yapılmaktadır. Arasınavın %30’u ile Dönemsonu sınavının %70’i alınarak toplanmakta ve sınıfın genel ortalamasına göre harf notu verilmektedir.

Ders AdıDers KoduZorunlu/SeçmeliTeori + UygulamaAKTS
Marka İletişiminde Analiz ve Araştırma 1MAİ106UII.YARIYIL0+07.0
Marka İletişiminde Analiz ve Araştırma 1 Ders Çalışma Ortamları
blankArasınav Soruları için TIKLAYINIZ.
Final Soruları için TIKLAYINIZ.
blankDERS NOTLARI
blankDERS KİTAPLARI
blankDERS VİDEOLARI

Ölçme ve Değerlendirme:

Değerlendirme Yöntemi ve Geçme Kriterleri
SayısıYüzde (%)
1.Ara Sınav130
Dönem Sonu Sınavı170
Toplam (%)100

Açıköğretim Marka İletişiminde Analiz ve Araştırma 1 Ders İçerikleri:

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.