Klasik Sosyolojide Temel Yaklaşımlar 2 Ders Notları

07.11.2018
150
A+
A-

Klasik Sosyolojide Temel Yaklaşımlar 2 dersine ait ders notlarını hazırlayarak sizlerle paylaşmayı ve sizlere yardımcı olmayı isteyen açıköğretim öğrencilerine teşekkür ediyoruz. Sizlerde Ders notlarını hazırlayarak paylaşabileceğinizi unutmayınız.

 pdf dosyasından oluşmaktadır. Açıköğretim Klasik Sosyolojide Temel Yaklaşımlar 2 ders notu ve çıkmış sorular aşağıda sizlerle paylaşılmış durumda. Ders notu PDF olarak paylaşılmış olup görüntülemek ve indirmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleyici bir programın bulunması gerekiyor. Ayrıca mobil olarak ta ders notunu görüntüleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

 sayfamızda inceleyebileceğiniz gibi daha sonra çalışmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza da indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı ders notunun altındadır.

Sizlerde hazırladığınız ders notlarını diğer açıköğretim öğrencileri ile paylaşmak istiyorsanız BURAYA tıklayarak ders notlarınızı gönderebilirsiniz. Ders notunuzu sizin adınıza yayımlamaktan ve diğer öğrenciler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Klasik Sosyolojide Temel Yaklaşımlar 2 Ders Notları:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir [188.72 KB]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.