İnternet Erişimi Olmayan Öğrenciler İçin Arasınav Duyurusu (2020)

Koronavirüs pandemisi nedeniyle eğitim sistemi büyük oranda etkilenmiş iken açıköğretim sınavları da online olarak gerçekleştiriliyor. Online açıköğretim sınavlarında herhangi bir sorunla karşılaşmamak için sağlam bir internet bağlantısı gerekmekte. İnternet bağlantını bir kaç kez koptuğunda sistem sınavınızı otomatik olarak sonlandırmaktadır. İnternet erişimi bulunmayan öğrencilerin çok fazla olması nedeniyle Anadolu Üniversitesi bu öğrenciler için randevu sistemi ile yüz yüze sınav yapmaktadır.

2020-2021 Öğretim Yılı Güz Dönemi Çevrimiçi (online) Ara Sınavlarına katılmak için İnternet altyapısı ve/veya bilgisayar erişimi olmayan ve bulunduğu ilde yer alan Açıköğretim Bürosunda sınava katılmak isteyen öğrenciler 4-8 Aralık 2020 tarihleri arasında aosdestek.anadolu.edu.tr adresinden “Soru Sor” kısmında “Dezavantajlı ve Engelli Öğrenciler” kategorisini seçip yazılı olarak ya da telefonla 0850 200 46 10 numarayı arayarak talepte bulunmaları gerekmektedir. 8 Aralık 2020 tarihinden sonra yapılacak olan talepler değerlendirilmeye alınmayacaktır.

*COVID-19 Pandemisi önlemleri çerçevesinde, randevu oluşturacak öğrencilerimizin ülke genelinde alınabilecek ilave kısıtlamalar/önlemler doğrultusunda randevu verilmiş olsa da sınavlarına kendi imkanları ile katılmak için hazır bulunması önerilmektedir.

*2020-2021 Öğretim Yılı Güz dönemi Çevrimiçi (online) olarak yapılacak olan Ara Sınavlara refakatçi eşliğinde ya da AÖF bürosunda katılacak öğrencilerin HES kodu bulunmalıdır.

internet erisimi

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!