Davranış Bilimleri 2 Ders Notları ve Çıkmış Sorular

17.08.2018
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Açıköğretim Davranış Bilimleri 2 dersi açıköğretim 1. Sınıf Bahar dönemi derslerinden bir tanesidir. “Davranış Bilimleri 2” dersi 4 kredilik bir ders olup uygulama ve staj bulunmamaktadır.

Davranış Bilimleri 2 dersi için öğrenme olanaklarını sizler için oluşturduk, derledik ve hizmetinize sunduk. Önceki yıllara ait çıkmış sorulara, deneme sınavlarına, ders notlarına, ders kitaplarına ve ders videolarına aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz. Ayrıca yazının devamında ders ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çıkmış sorular eöğrenme portalında yayımlanmakta olup öğrencilerin bizlere göndermesi ile sitemize eklediğimiz online deneme sınavlarından oluşmaktadır. Daha fazla soruya erişebilmek için sizlerde ekampüs sayfanızdan çıkmış soruları tarafımıza BURAYA tıklayarak gönderebilirsiniz.

 büyük çoğunluğu öğrenciler tarafından hazırlanmış ve bize gönderilmiştir. Sizlerinde ders çalışırken hazırladığınız ders notları var ise BURAYA tıklayarak bize gönderebilir ve sayfamızdan sizin adınıza paylaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Davranış Bilimleri 2 dersi için 1 adet arasınav ve 1 adet dönem sonu sınavı yapılmaktadır. Arasınavın %30’u ile Dönemsonu sınavının %70’i alınarak toplanmakta ve sınıfın genel ortalamasına göre harf notu verilmektedir.

Ders Adı Ders Kodu Zorunlu/Seçmeli Teori + Uygulama AKTS
Davranış Bilimleri 2 SOS114U II.YARIYIL 0+0 4.0
Davranış Bilimleri 2 Çalışma Ortamları
Arasınav Soruları için TIKLAYINIZ.
Final Soruları için TIKLAYINIZ.
DERS NOTLARI
DERS KİTAPLARI
DERS VİDEOLARI

Davranış Bilimleri 2 Ders İçerikleri:

Haftalar Konular
1. hafta Psikolojiye Giriş
2. hafta Psikolojiye Giriş-II
3. hafta Algılama
4. hafta Algılama-II
5. hafta Güdüler ve Duygular
6. hafta Biliş ve Zihinsel Yetenekler
7. hafta Ara Sınav
8. hafta Öğrenme Psikolojisi
9. hafta Öğrenme Psikolojisi-II
10. hafta Kişilik
11. hafta Kişilik-II
12. hafta Stres ve Çatışma
13. hafta Tutumlar
14. hafta Final Sınavı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.