Davranış Bilimleri 2 Ders Notları ve Çıkmış Sorular

17.08.2018
3.225
A+
A-

Açıköğretim Davranış Bilimleri 2 dersi açıköğretim 1. Sınıf Bahar dönemi derslerinden bir tanesidir. “Davranış Bilimleri 2” dersi 4 kredilik bir ders olup uygulama ve staj bulunmamaktadır.

Davranış Bilimleri 2 dersi için öğrenme olanaklarını sizler için oluşturduk, derledik ve hizmetinize sunduk. Önceki yıllara ait çıkmış sorulara, deneme sınavlarına, ders notlarına, ders kitaplarına ve ders videolarına aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz. Ayrıca yazının devamında ders ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çıkmış sorular eöğrenme portalında yayımlanmakta olup öğrencilerin bizlere göndermesi ile sitemize eklediğimiz online deneme sınavlarından oluşmaktadır. Daha fazla soruya erişebilmek için sizlerde ekampüs sayfanızdan çıkmış soruları tarafımıza BURAYA tıklayarak gönderebilirsiniz.

 büyük çoğunluğu öğrenciler tarafından hazırlanmış ve bize gönderilmiştir. Sizlerinde ders çalışırken hazırladığınız ders notları var ise BURAYA tıklayarak bize gönderebilir ve sayfamızdan sizin adınıza paylaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Davranış Bilimleri 2 dersi için 1 adet arasınav ve 1 adet dönem sonu sınavı yapılmaktadır. Arasınavın %30’u ile Dönemsonu sınavının %70’i alınarak toplanmakta ve sınıfın genel ortalamasına göre harf notu verilmektedir.

Ders AdıDers KoduZorunlu/SeçmeliTeori + UygulamaAKTS
Davranış Bilimleri 2SOS114UII.YARIYIL0+04.0
Davranış Bilimleri 2 Çalışma Ortamları
Arasınav Soruları için TIKLAYINIZ.
Final Soruları için TIKLAYINIZ.
DERS NOTLARI
DERS KİTAPLARI
DERS VİDEOLARI

Davranış Bilimleri 2 Ders İçerikleri:

HaftalarKonular
1. haftaPsikolojiye Giriş
2. haftaPsikolojiye Giriş-II
3. haftaAlgılama
4. haftaAlgılama-II
5. haftaGüdüler ve Duygular
6. haftaBiliş ve Zihinsel Yetenekler
7. haftaAra Sınav
8. haftaÖğrenme Psikolojisi
9. haftaÖğrenme Psikolojisi-II
10. haftaKişilik
11. haftaKişilik-II
12. haftaStres ve Çatışma
13. haftaTutumlar
14. haftaFinal Sınavı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.