Auzef 2020 – 2021 Bahar Dönemi Arasınavları Online Yapılacak

02.03.2021
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Koronavirüs pandemisinin hale devam ettiği normalleşme adımlarının atıldığı şu günlerde açıköğretim bahar dönemi arasınavları ve dönem sonu sınavları hakkında öğrenciler merakla beklemekteydi. Açıköğretim fakültesi bulunan 3 üniversite arasında Atatürk Üniversitesi  ve İstanbul Üniversitesi ilk açıklamayı yaptı ve bahar dönemi arasınavlarının online olarak yapılacağını duyuruldu.

Atatürk Üniversitesi 2020 – 2021 yılı bahar dönemi arasınavlarının online yapılacağına ilişkin duyurusu için tıklayınız.

İstanbul Üniversitesi 2020 – 2021 yılı arasınavları online olarak nisan ayı içerisinde yapılacak. Sınav takvimi henüz belli olmamış olup belirlendiğinde sizlere duyuracağız.

İstanbul Üniversitesi tarafından yapılan açıklama:

Değerli öğrencilerimiz,

 01.03.2021 tarihinde Cumhurbaşkanlığı tarafından ilan edilen illere göre risk durumu çerçevesinde yüz yüze sınav uygulamalarının oluşturabileceği olumsuzluklar göz önünde bulundurularak 2020-2021 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı ara sınavlarının çevrim içi (online) yapılmasına karar verilmiştir. Bitirme ve telafi sınavlarına ilişkin bilgilendirme, salgın sürecinin gidişatına göre önümüzdeki haftalarda yapılacaktır.

İstanbul Üniversitesi Açıköğretim Arasınavları Online Yapılacak

İstanbul Üniversitesi Açıköğretim Arasınavları Online Yapılacak

Kaynak: İstanbul Üniversitesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.