Ata Aof 2022 Güz Dönemi Bütünleme Sınavı

Ata Aof 2022 Güz Dönemi Bütünleme Sınavı 5-6 şubat 2022 tarihlerinde yapılacak. 2022 güz dönemi arasınav ve dönem sonu sınavları sonrasında derslerinden kalan öğrenciler bütünleme sınavına girerek derslerini geçebilecek.

Bütünleme sınavı Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi açıköğretim fakülteleri için yapılmakta olup Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi öğrencileri için yapılmamaktadır.

Ata Aof 2022 Güz Dönemi Bütünleme Sınavı Bilgileri

Bütünleme sınavı dönem sonu sınavının yerine geçmektedir ve arasınav + bütünleme şeklinde not ortalaması hesaplanmaktadır.

Bütünleme sınavı da yarıyıl sonu sınavı gibi il sınav merkezlerinde yüz yüze gerçekleştirilmektedir. Bu sınavdan alınan puan yarıyıl sonu sınav notunun yerine geçer ve dönem sonu not ortalamasını %70 oranında etkiler.

Ata Aof 2022 Güz Dönemi Bütünleme Sınavı
Ata Aof 2022 Güz Dönemi Bütünleme Sınavı

Ata Aof Online Deneme Sınavı Modülü

Online Deneme Sınavı Modülü ile;

Konulara hâkimiyetinizi artırarak konu eksiklerinizi görebilir, farklı tip ve özellikteki soruları çözerek sınav çalışmalarınızı daha etkili ve verimli hale getirebilirsiniz.

Denemeler her ders için 20 sorudan oluşacak ve birden fazla giriş hakkınız olacaktır. Her sınavda karşınıza farklı sorular gelecek ve bununla birlikte soruların ve şıkların yerleri her sınavda karışık olacaktır.

Sınavlarda tarayıcı hatalarıyla karşılaşmamanız için önerdiğimiz tarayıcı “Mozilla Firefox” tur. Sınavlarda “sınav raporunu görüntüleyememe” sorununu yaşamanız durumunda tarayıcı geçmişini temizlemeniz veya farklı bir tarayıcı kullanarak sınava tekrar giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Sınav bitiminde soruları ve bu sorulara verdiğiniz doğru-yanlış cevapları görmek için link altında yer alan “Rapora Git” butonunu kullanınız. Sınav bitiminde sınav raporunun oluşması için bir süre beklemeniz gerekebilir.

Deneme Sınavlarının yer aldığı LMS sistemine giriş için adresimiz; lms3.ataaof.edu.tr

Bu sınavların uygulanışı ile ilgili videoya ulaşmak için tıklayınız.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!