Açıköğretim Sınav Merkezi Değişiklik İşlemleri

Açıköğretim öğrencileri her yıl güz dönemi, bahar dönemi ve yaz okulu olmak üzere 3 dönemde 5 adet sınava giriyorlar. Öğrenciler sınavlara ilk kayıt oldukları ilde girmekteler. Farklı bir ilde sınava girmek isteyen öğrencileri belirli tarihlerde sınav merkezi değişikliğini yapmaları gerekiyor. Sınav merkezi değişiklik tarihinden sonra yapılan değişiklikler bir sonraki sınavda geçerli oluyor. Bu nedenle sınav merkezi değişikliğinizi aşağıda yazan tarihlere kadar yapmanız gerekmektedir.

2019 – 2020 bahar dönemi arasınavı için sınav merkezi 6 Mart 2020 Saat 23.59’a kadar değiştirilebilecek. Bu tarihten sonra yapılacak değişiklikler geçerli olmayacak olup sınava mevcut sınav merkezinizde girmeniz gerekecektir.

Sınav merkezini değiştirmek isteyen arkadaşlar 6 Mart 2020 Cuma akşamına kadar değişikliği gerçekleştirmelidir.

Bahar dönemi sınavları için Sınav Merkezi Değişikliği işlemleri 6 Mart 2020 Saat 23.59’a kadar http://aof.anadolu.edu.tr/ sayfası, Öğrenci Otomasyonu -> Bilgi Güncelleme -> Sınav Merkezi kısmından yapılabilir.

sinav merkezi

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!