2021 Bahar Dönemi Final Sınavı 2. Oturum İtiraz İşlemleri

Açıköğretim 2020 – 2021 yılı bahar dönemi online final sınavlarının ilk oturumu olan 2. dönem ve 6. dönem derslerinin olduğu sınavlar 29 Mayıs, 30 Mayıs ve 31 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirildi. İkinci oturum olan 4. dönem ve 8. dönem sınavları ise online olarak 5 Haziran, 6 Haziran ve 7 Haziran tarihlerinde gerçekleştirildi.

İkinci oturum sınavları sonrasında sınav ve sorulara itiraz işlemleri başlamış oldu.

Sınav sorularına ve sınav uygulamasına itirazlarınızı 3 (üç) iş günü içinde https://aof.anadolu.edu.tr adresindeki Öğrenci Otomasyonu üzerinden yapabilirsiniz.

Sınavları 5-6-7 Haziran 2021 tarihlerinde düzenlenen dersler için 8-9-10 Haziran 2021 tarihlerinde Öğrenci Otomasyon Sistemi üzerinden itiraz başvurusu yapabilirsiniz.

Öğrenciler sınava, sınav sorularına ve sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) iş günü içinde https://aof.anadolu.edu.tr adresinin Öğrenci Otomasyonu bölümünden T.C. kimlik no ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra Sınav İşlemleri menüsünden itiraz edebilirler.

Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

İtiraz sonuçları aynı sayfada yayımlanmaktadır.

Sınav Sonuçlarına Nasıl İtiraz Edilir?

2021 Bahar Dönemi Final Sınavı 2. Oturum İtiraz İşlemleri
2021 Bahar Dönemi Final Sınavı 2. Oturum İtiraz İşlemleri
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!