2020 Yaz Okulu Kayıt İşlemleri

2019 – 2020 Güz dönemi dönem sonu sınavları tamamlandı ve öğrenciler sonuçları beklerken yaz okulu hakkında bir çok soruları oluyor.

Öncelikle açıköğretimde bütünleme sınavı, tek ders sınavı, 3 ders sınavı kaldırıldı. Artık sadece yaz okulu bulunuyor. Yaz okulu kayıtları hakkında ayrıntılı bilgileri zamanı geldiğinde paylaşacağız.

2020 Açıköğretim yaz okulu sınavı 5 Eylül 2020 tarihlerinde yapılacak. Yaz okulu sınavları pandemi şartlarının elvermesi halinde yüz yüze,aksi takdirde çevrim içi olarak yapılacaktır.

Geçtiğimiz yıl yaz okulu hakkında detaylı bir çok bilgiyi paylaşmıştık. Bunlarla ilgili erişmek istediğiniz konulara aşağıdaki bağlantıların üzerine tıklayabilirsiniz.

2021 Yaz okulu kayıt işlemleri için TIKLAYINIZ.

Açıköğretim Yaz Okulu Soru ve Cevap
Açıköğretim Yaz Okulu Harçları

Şu anda merağınızı gidermek adına genel bilgileri paylaşmak istedik.

 • Yaz okulu ders seçme ve kayıt işlemleri 20-28 Temmuz 2020 tarihleri arasında yapılacak ve süre uzatılmayacak.
 • Yaz okuluna kayıt yaptıracak öğrenciler en fazla beş ders seçebilir.
 • Not Durum Belgesinde; genel not ortalaması 2,00 veya 2,00’nin üzerinde olan öğrenciler, FF harf notu olan ve/veya hiç almadığı ders/derslerden, en fazla beş ders seçebilir.
 • Not Durum Belgesinde; genel not ortalaması 2,00’nin altında olan öğrencilerin, FF harfnotu aldığı ders/dersler, uyarı aldığı dönemden itibaren koşullu geçer (CD, DC ve DD) harf notu aldığı ders/dersler ile hiç almadığı ders/derslerden, en fazla beş ders seçebilir.
 • Yaz okuluna kayıt yaptıracak öğrenciler, derslerin yarıyıllarını dikkate olmadan ders seçimi yapabilir.
 • Öğrenci, ders seçim işlemlerini; kayıt tarihleri içinde yapar ve bu işlemlere sonradan itiraz edemez.
 • Kayıt tarihleri içinde ödeme yapılmadığı sürece ders seçimi yapılabilir. Yapılacak ödeme tutarları alınan ders/derslerin sayısına göre belirlenmektedir.
 • Ders seçimi sonunda alınan derslerin sayısına göre ödeme bilgileri oluştuğundan, ödeme yapıldıktan sonra ders seçimi yapılması mümkün değildir.
 • Güz ve/veya bahar döneminde kayıt yeniletmeyenler de yaz okulundan ders alabilir.
 • Yaz okulunda hangi dersin açılacağı ilgili birim kurulu kararı ve Senatonun onayıyla yaz okulu kayıt tarihlerinden sonra belirlenir.
 • Ödemeler Kredi Kartı/Banka Kartıyla, Ziraat Bankası ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), Mobil Bankacılık veya İnternet Bankacılığından gerçekleştirebilir.
 • Yaz okulu kayıt tarihinin son günü olan 28 Temmuz 2020 tarihinde İnternet, ATM ve Mobil Bankacılığından saat 23:59’a kadar ödeme yapılabilecektir.
 • 2019-2020 öğretim yılından itibaren öğrencilere ders kitapları dijital (PDF) formatta sunulmaktadır. Öğrenciler sınavlarda ders kitabının e-Kampüs ortamında sunulan güncel versiyonundaki (PDF) içerikten sorumludur.

28 Temmuz 2020 tarihinden sonra mazeret kabul edilmeyecek ve yaz okulu kayıt işlemi yapılmayacaktır. Yaz okulu kayıt süresi kesinlikle uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun, Yaz Okulu Öğretim Gideri ödemesini yapmayan öğrenciler, 2019-2020 Öğretim Yılı Yaz Okulu kayıt hakkını kaybeder.

Öğrencilerin yaz okulunun yapıldığı öğretim yılı bahar dönemindeki öğrencilik statüsü değişmez.

Şifreniz yoksa ya da unuttuysanız yeni şifrenizi; www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin “Şifre İşlemleri” bağlantısından, 0850 200 46 10 numaralı AOSDESTEK İletişim ve Çözüm Masasını sistemimizde kayıtlı cep telefonu numaranızla arayarak veya size en yakın AÖF bürolarına şahsen giderek alabilirsiniz.

Yaz okulunda tüm derslerin açılmama olasılığı var. Bir önceki yıl olan 2018 – 2019 yılında tüm dersler açıldı. Bu yılda tüm derslerin açılmasını bekliyoruz.

2018 – 2019 yılında açıköğretim yaz okulu ücretlerine bu yıl zam yapılmadı ve geçen yıl ile aynı miktarlar belirlendi. 2019 – 2020 yaz okulu harç ücretleri aşağıdaki verilmiştir.

Alınan Ders Sayısına Göre Ödenecek Öğretim Gideri Ücreti
Yaz okulunda 1 Ders alan öğrenci Toplam ₺160,00 öder.
Yaz okulunda 2 Ders alan öğrenci Toplam ₺175,00 öder.
Yaz okulunda 3 Ders alan öğrenci Toplam ₺190,00 öder.
Yaz okulunda 4 Ders alan öğrenci Toplam ₺205,00 öder.
Yaz okulunda 5 Ders alan öğrenci Toplam ₺220,00 öder.

yaz okulu

2020 yaz okulu basvurulari 2020 yaz okulu tarihi sinav sekli yaz okulu ucretleri

 

Sıkça Sorulan Sorular

Yaz okulu ders seçme ve kayıt işlemleri 20-28 Temmuz 2020 tarihleri arasında yapılacak ve süre uzatılmayacak.

Alınan Ders Sayısına Göre Ödenecek Öğretim Gideri Ücreti
Yaz okulunda 1 Ders alan öğrenci Toplam ₺160,00 öder.
Yaz okulunda 2 Ders alan öğrenci Toplam ₺175,00 öder.
Yaz okulunda 3 Ders alan öğrenci Toplam ₺190,00 öder.
Yaz okulunda 4 Ders alan öğrenci Toplam ₺205,00 öder.
Yaz okulunda 5 Ders alan öğrenci Toplam ₺220,00 öder.

Açıköğretim fakültesi yaz okulunda en fazla 5 ders alabilirsiniz.

Güz ve/veya bahar döneminde kayıt yeniletmeyenler de yaz okulundan ders alabilir.

Yaz okulunda hangi dersin açılacağı ilgili birim kurulu kararı ve Senatonun onayıyla yaz okulu kayıt tarihlerinden sonra belirlenir.

2020 Açıköğretim yaz okulu sınavı 5 Eylül 2020 tarihlerinde yapılacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

80 Yorum

 1. 7 Mart 2021, 19:14

  Merhabalar engelli bakımı ve rehabilitasyonu bölümü 1. sınıf öğrencisiyim 2. dönem üstten ders aldım ve 2. sınıf güz döneminden 4, bahar döneminden 1 ders olmak üzere toplamda mezun olmak için 5 dersim kadı ve DGS sınavına girmek istediğimden yaz okulunda bu derslerimi vermek istiyorum ancak hangi bölümlerden yaz okulu açacaklarına dair bir bilgim yok acaba nerden öğrenebilirim bizim bölümden açıp açmayacaklarını cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

  Cevapla
  • 9 Mart 2021, 09:50

   Merhaba, hangi bölümlerin hangi derslerinde yaz okulu açılacağı yaz okulu zamanında Anadolu Üniversitesi tarafından duyuruluyor. İki yıldır tüm bölümler ve tüm dersler için yaz okulu açıldı. Bu yılda tüm dersler için açılacağını düşünüyoruz.

   Cevapla
 2. Yaz okulu sonra si tek ders sınavı yapılmayacak mı?? Mezuniyet için tek derse Bi senemi bekleyecez buna Bi cozum sayın yetkililer 1 ders için 1 sene beklemeyelim

  Cevapla
 3. Sayın yetkililer 05.08.2020 itibariyle vaka sayılarında artışlar hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor ve edeceğinin sinyallerini veriyorlar şu aşamada sınavların yüz yüze yapılmasındaki ısrarınızı anlamıyoruz ya hiç yapmayın yada çevrim içi yapın bizleri riske atamassınız böyle bir hakkınız yok iç içe sınava gireceğiz ya vürüs kapar isek kim verecek bunun hesabını . Kronik hastalar var kalabalık ortamlara ve kapalı ortamlara girmek şu anda büyük bir Risk ve tehlike anlamında sakıncalı gözükmektedir.lütfen bu konuyu tekrar değerlendirin doğru kararı vereceğinize şüphemiz yok teşekkür ederiz

  Cevapla
 4. Lütfen yardım eder misiniz yaz okulu kayıt yaptıracağım ama kurum uygulamaları dersi yok bi nedeni mi var olmayışının lütfen bir destekk olurmusunuz

  Cevapla
  • Yaz okulu çevrim içi yapılması daha iyi olur çünkü vakalar arttı ve bi sürü insanla aynı ortamda bulunucaz ve haliyle riskli kim bana garanti verebilirki birine birşey olsa herkese yayılır yüz yüze yapılması hiç mantıklı değil bizi düşünmüyorlar.

   Cevapla
 5. Merhabalar ben ilahiyat onlisans son sınıfım ama 5 ders ten kaldim ve dgs basvurusu yaptım yaz okulunda dahi bu dersleri veremezsem dgs ‘yi kazanırsam okula başlayabilecekmiyim yoksa gidemeyecekmiyim bilgisi olan yazarsa cok sevinirim 130 lirada yatirdim çalışıyorum da sinava ama dersleri veremezsem nasil olacak

  Cevapla
 6. Ders seçimini nereden yapacağız

  Cevapla
 7. 22 Temmuz 2020, 19:01

  Yaz okulundan sonra tek ders sınavı olacakmı acaba?

  Cevapla
 8. Aynı sorunu bende yaşıyorum

  Cevapla
  • 22 Temmuz 2020, 19:03

   Yaz okulundan sonra tek ders sınavı olacak mı acaba?

   Cevapla
  • Merhabalar ben ilahiyat onlisans son sınıfım ama 5 ders ten kaldim ve dgs basvurusu yaptım yaz okulunda dahi bu dersleri veremezsem dgs ‘yi kazanırsam okula başlayabilecekmiyim yoksa gidemeyecekmiyim bilgisi olan yazarsa cok sevinirim 130 lirada yatirdim çalışıyorum da sinava ama dersleri veremezsem nasil olacak

   Cevapla
 9. Merhaba , Durumunuz yaz okulu yaptırmaya uygun değildir uyarısı veriyor bu sebeple yaz okuluna kayıt olamıyorum . Bunun sebebi ne acaba ?

  Cevapla
  • Aynı sorunu bende yaşıyorum

   Cevapla
  • Bende de aynı hata oluyo neden böyle anlamadım insanları bu kadar mağdur etmek zorundamı bunlar hergün bir şey ccikariyolar

   Cevapla
  • Bende aynı hatayı alıyorum çağrı merkezinede ulaşılamıyor

   Cevapla
  • 22 Temmuz 2020, 19:29

   Bazı kişilerde bu sorun oluşmaktadır. Aof bürosuna, çağrı merkezine sorunu ilettiğinizde çözeceklerdir. (Yoğunluk ve pandemi nedeniyle ulaşmak biraz daha zor olmaktadır.)

   Cevapla
 10. Örgün eğitimde yaz okulu aldım aoften alabilir miyim

  Cevapla
 11. Tek dersi olanlar Eylül e kadar neden beklesin?

  Her sene hem yaz okulu hem tek ders sınavları yapılıyordu. Bu sene ilk önce temmuzda sadece 3 ders sınavı olacak dendi sonradan yok iptal ettik sadece eylülde yaz okulu olacak deniyor.
  Neden?
  Bir taraf tepki verdiğinde karardan vazgeçilip karar değiştiriliyor?
  E şimdi ne oldu?
  Tek dersi kalan onlarca kişi temmuz ayında mezun olması gerekirken Eylül ayını beklemesi gerekiyor. Çoğu kişinin devamında planları var, kariyeri hedefi var hepsi erteleniyor.
  Sadece tek dersler ücretsiz yaz okulu ücretli diye mi? Sorusu geliyor insanın aklına.
  Neyse ödemesi yapılsın ama iki tarafıda mağdur etmeyelim. 3 ders sınavının yapılmasını istiyoruz.
  @aöf bir açıklama yapın artık #aöf

  Cevapla
 12. 16 Temmuz 2020, 23:47

  Tek ders neden bukadar pahalı resmen bu işide ticarete dökmüşler..

  Cevapla
 13. 16 Temmuz 2020, 21:26

  Merhaba Pandemi bitmeden yüz yüze nasıl sınav yapacaksınız kronik hastalar var halen tehlike devam ediyor neticede aöf sınavı hayat tehlikesi devam ederken gerek varmı insanları riske atmaya .. çevrim içi yapılsın neden derseniz okul ayarlaması , hocaların organize edilmesi ,, kitapçıkların basılması vs ciddi bir masraf ve organizasyon. Yapılacağına yaz okulunda çevrim içi yapın sonraki sınavlar yüz yüZe olabilir .. teşekkür

  Cevapla
 14. Bence bu haber yalan, daha resmi bi açıklama yok, üstelik 6 eylülde kpss sınavı var, 5 eylülde yaz okulu sınavı olmaz sınava girilen binaları dezenfekte etmeleri gerek bu tarih net bi tarih degil,

  Cevapla
 15. yaz okulu kayıtarı başladı mı aöf sitesinde göremedim de

  Cevapla
  • 6 Ağustos 2020, 00:31

   Yaz okulu kayıtları geçti siteden açıklanmıştı ayrıca sitede 5 Eylül de sunan olacağı belirtildi

   Cevapla
 16. 13 Temmuz 2020, 14:06

  Yaz okulu sınavı DGS ve kpssye girecekler için daha erken bir tarihte olamaz mı

  Cevapla
  • Tek dersi olanlar Eylül e kadar neden beklesin?

   Her sene hem yaz okulu hem tek ders sınavları yapılıyordu. Bu sene ilk önce temmuzda sadece 3 ders sınavı olacak dendi sonradan yok iptal ettik sadece eylülde yaz okulu olacak deniyor.
   Neden?
   Bir taraf tepki verdiğinde karardan vazgeçilip karar değiştiriliyor?
   E şimdi ne oldu?
   Tek dersi kalan onlarca kişi temmuz ayında mezun olması gerekirken Eylül ayını beklemesi gerekiyor. Çoğu kişinin devamında planları var, kariyeri hedefi var hepsi erteleniyor.
   Sadece tek dersler ücretsiz yaz okulu ücretli diye mi? Sorusu geliyor insanın aklına.
   Neyse ödemesi yapılsın ama iki tarafıda mağdur etmeyelim. 3 ders sınavının yapılmasını istiyoruz.
   @aöf bir açıklama yapın artık #aöf

   Cevapla
 17. mezun olmam için bir ders kaldı neden ÜÇ DERS SINAVINI KALDIRDINIZ temmuzda üç ders sınavı yapılsın lütfen

  Cevapla
 18. Kayıt yaptıramadık bugün öğrendik. Kayı tarihi Uzama ihtimali varmı ?

  Cevapla
  • 13 Temmuz 2020, 17:38

   Yaz okulu kayıtları henüz başlamadı. Eski tarihleri gördünüz muhtemelen. Eski tarihler kaldırıldı, yeni tarih belirlendi.

   Cevapla
 19. 10 Temmuz 2020, 14:41

  YAZ OKULUNDAKİ 5 DERS SINIRINI KALDIRSALAR ÇOK İYİ OLUR. NEDEN SINIRLAMA OLUR Kİ.?

  Cevapla
 20. Merhaba

  Mezun olmam için son 2 dersim var biri güz döneminden diğeri bahar dönemindendi. Ancak AOSDESTEK İletişim ve Çözüm Masası 0850 200 46 10 u aradığımda iki kez kayıt yaptırmaktansa yaz okuluna kayıt yaptırmamı ve bu dersleri yaz okulunda vermemi söylemeleri üzerine kayıt yaptırmayıp 2020 yılında yapılacak olan yaz okulunu bekledim. Şimdi yapılan duyurularda yaz okulunun yapılmayacağı 3 ders sınavının yapılacağı, sınava gireceklerin ise 2019 2020 yılında kayıt yaptırmış olması gerektiği duyurulmaktadır. Ben şimdi ne yapacağım benim mağduriyetim nasıl giderilecek.

  Cevapla
  • Ben bu sistemden hiç bişi anlamadım sınav sonuçları açıklayalı 2 3 gün oldu ..yaz okulu varmı varsa kayıtlar bittimi

   Cevapla
  • Merhaba,

   Sorununuzu yaşayabilirim gibi göründüğü için sormak istedim. Şöyle ki yeni kayıt öğrencisiyim ve hem güz hem bahar döneminde 1 dersim kalacak çünkü 45 kredi sınırını aşıyor. Bu yüzden yaz okulunda almamı söyleyenler oldu ama açılmama durumu, açılırsa nasıl olur vesaire kafamı karıştırdı. Siz ne yaptınız? Çünkü çok benzer görünüyoruz ve eğer bu sene her iki dönemden de bütün dersleri verirsem sene sonunda sadece 2 dersim olacak; güz döneminden 1 ve bahar döneminden 1 ders. Dolayısıyla yaz okulu olursa eğer kayıt yaptıracağım ama malum, siz yaz okulu açılmadı vesaire demişsiniz. Sonradan da açılmış galiba. Bu yüzden, şu an ne durumdasınız?

   Teşekkürler.

   Cevapla
 21. İnsanları madur etmeye ne hakkkınız var benim 5 dersim kaldı 3 ders kuralı yüzünden mezun olamıcam 1 yıl daha uzuyacak egitim sistemini yönetenler elinizi vicdanınıza koyun

  Cevapla
 22. Yaz okulu var diye 5 dersini yaz okuluna bırakanlara ne olacak şimdi.. böyle bi saçmalık olabilir mi son dakikaya bırakılıyor 1 dönem bu şekilde mi uzayacak

  Cevapla
 23. merhaba şu an kayıtların açılmış olması gerekiyor ama otomasyondan yaz okuluna tıklayınca hata veriyor aynı durumda olan var mı

  Cevapla
 24. aöf yaz okulu online olma ihtimali varmıdır bu konuda biduyumu veyahut bilgisi olan varmı?

  Cevapla
  • 3 Temmuz 2020, 01:08

   Bu konuda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Covid-19 ‘un şu anki yayılım durumunu düşünürsek online olacak diyebiliriz. Resmi açıklama yakın tarihte yapılır.

   Cevapla
  • İnsanları madur etmeye ne hakkkınız var benim 5 dersim kaldı 3 ders kuralı yüzünden mezun olamıcam 1 yıl daha uzuyacak egitim sistemini yönetenler elinizi vicdanınıza koyun

   Cevapla
 25. Örgün egitim okuyan biri açık ögretimden yaz okulu dersi alabilir mi ? Lütfen alabilelim

  Cevapla
 26. Üç ders sınavı varmı , sadece bi dersim kaldı bunun içinde 160 lira ödemek zoruma gidiyor .

  Cevapla
  • 29 Haziran 2020, 17:02

   3 ders sınavı kaldırıldı sadece yaz okulu var. Bu yılki harçlar henüz açıklanmadı. Geçen yıl tek ders için 160 tl ödemeniz gerekiyordu.

   Cevapla
 27. Yaz okulundaki ders seçim sayısı 5’den daha fazla olması çok iyi olacaktır. Çünkü mezun olmayı bekleyen öğrenciler için büyük bir sürpriz olur. Arttırılması temennisi ile. Bütün arkadaşlara sınavlarda ve hayatta başarılar.

  Cevapla
 28. 22 Haziran 2020, 03:11

  Merhaba iyi günler,
  Benim sorum ,,Final sınavları 24 Haziran -8 Temmuz 2020 tarihinde ,,
  Yaz okul kayıtları 6 – 10 Temmuz 2020 ,,
  o zaman final sınavlarını 9 temmuz 2020 tarihinde açıklamanız lazım ki ,,bizler yaz okulu için ders seçelim ,,
  sizden gelecek cevap merak konusudur..

  Cevapla
  • 22 Haziran 2020, 08:30

   Merhaba,
   Anadolu Üniversitesi yaz okulu kayıt ve sınav tarihlerinde değişikliğe gidiyor. Henüz tarihleri açıklamadığı için eski tarihler sayfada durmaktadır. Anadolu Üniversitesi kayıt tarihlerini açıkladığında sizlere duyuracağız.

   Cevapla
 29. ben atatürk üniversitesi aöf okuyorum anadolu aöf yaz okulu kayıt yapabilirmiyim

  Cevapla
  • 21 Haziran 2020, 22:29

   Yaz okulunu sadece kayıtlı olduğunuz üniversitede alabiliyorsunuz. Bu yıl Atatürk Üniversitesi de yaz okulu çalışmaları yapılıyor. Yakında duyurusu yapılır.

   Cevapla
 30. 14 Haziran 2020, 14:18

  yaz okulu kayıtları ne zaman peki

  Cevapla
 31. Yaz okulu için en fazla beş ders alma sınırı çok az. Keşke bu 7-8’e kadar çıkabilse

  Cevapla
 32. AÖF yaz okulu bittikten sonra sınav online mı olacak? Bir de merak ettiğim her ders için bir tane mi sınav olacağız? Yoksa vize + final halinde mi

  Cevapla
  • 12 Haziran 2020, 11:10

   Yaz okulu sınavının online yapılacağı şeklinde bir açıklama henüz yapılmadı. Büyük ihtimalle online yapılacaktır. Yaz okulu sınavı her ders için bir tanedir. Vize+Final değil Tek sınava girersiniz ve bu sınav üzerinden değerlendirilirsiniz.

   Cevapla
 33. Merhaba aöf akademik takvimde yaz okulu kayıt tarihi 11-12 haziran olarak yayınlanmış. Hangisi doğru bilemedim. Güz döneminde kayıt yeniletmemiştim herhangi bir başvuru ya da kayıt ekranı bulamıyorum ücreti yatıeınca kaydım yenilenmiş mi olacak acaba?

  Cevapla
  • 11 Haziran 2020, 10:46

   Merhaba, 11-12 haziran anadolu üniversitesi örgün bölümleri için yaz okulu kayıt tarihidir. Anadolu üniversitesi açıköğretim öğrencileri için yaz okulu kayıtları 6-10 temmuz 2020 tarihlerinde yapılacak.

   Cevapla
   • Merhabalar yaz okulunda her ders için 1 sınav oluyor demisisniz. Peki geçer not alındığında o dersleri vermiş sayılıyor muyuz?

    Cevapla
    • 19 Haziran 2020, 08:56

     Evet, 35 not barajını geçtiğinizde çan eğrisine girip harf notu alıyorsunuz. Genel not ortalamanıza göre dersi geçmiş sayılıyorsunuz.

  • Lütfen yardım eder misiniz yaz okulu kayıt yaptıracağım ama kurum uygulamaları dersi yok bi nedeni mi var olmayışının lütfen bir destekk olurmusunuz

   Cevapla
 34. Inşallah yaz okulu kayıtlarına kadar online olma ihtimali olur olmasa benim bulunduğum bölgede ben mardinde yaşıyorum ve korona hastası çok fazla ayriyeten ben kronik kalp hastası olduğum için eğer online olmasa kayıt yapmayı düşünmüyorum çünkü sağlığım herşeyden önemli ayrıca güz döneminde korona bu ülkeden gidene kadar kayıt yapmayı düşünmüyorum benim dört dersim kalıyor ne zaman korona giderse o zaman bende derslere girerim iyi günler

  Cevapla
 35. Örgün adalet öğrencileri de AÖF den yaz okulu alabilir mi?

  Cevapla
  • 6 Haziran 2020, 23:35

   Malesef böyle bir imkan bulunmuyor. Sadece öğrencisi olduğunuz üniversitenin /fakültenin yaz okuluna kayıt olabiliyorsunuz.

   Cevapla
 36. Yaz okulu sinavi onlinemi

  Cevapla
  • 27 Mayıs 2020, 12:24

   Anadolu Üniversitesi tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. YÖK’ün açıkmalasına göre 2019-2020 yılındaki tüm sınavlar online yapılacak. Bu nedenle yaz okulu’da online yapılacak gibi düşünüyoruz.

   Cevapla
 37. 21 Mayıs 2020, 22:16

  Yaz okulu ders sayısı en az 7 olmalı. .Bu bizim için bir fırsat. .Okulumuzu daha erken bitirebiliriz.

  Cevapla
Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!