2020 Güz Dönemi Dönemsonu Sınavı Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

13.01.2020
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

öğrencileri 2019 – 2020 eğitim öğretim yılı güz dönemi dönem sonu sınavlarına 18 – 19 Ocak 2020 tarihlerinde girecekler. Sınava girecekleri okul bilgisinin ve sınavına girecekleri derslerin bilgisinin yer aldığı açıklandı. Uzun süredir sınav giriş yerlerinin açıklanmasını bekleyen öğrenciler öğrenci sayfalarından sınav giriş belgelerine ulaşabilecekler.

Öğrenciler Fakültesi otomasyon sistemine girerek sınav giriş yerlerini öğrenebiliyor. Açıköğretim Güz Dönemi Dönem Sonu sınavına katılacak öğrencilerini sınav giriş belgelerini yanında bulundurması gerekiyor. 2019  sınavına girecek olan öğrenciler aşağıdaki linkten belgelerini alabilecekler…

SINAV GİRİŞ YERLERİ NASIL SORGULANIR?

AÖF resmi site üzerinden duyuruldu. Açıköğretim Fakültesi Güz Dönemi Dönem Sonu sınavları için geri sayım başladı. 18-19 Ocak 2020 tarihleri arasında yapılacak olan AÖF güz dönemi dönem sonu sınavlarının giriş yerleri belli oldu. Adaylar sınav giriş yerlerini sisteme giriş yaparak sorgulayabilecek. Sınav yeri giriş belgesinin sınava gelirken mutlaka bulundurulması gerekiyor.

AÖF resmi site üzerinden duyuruldu. Adaylar sınav giriş yerlerine “https://aof.anadolu.edu.tr/” internet sitesi üzerinden ulaşabilecek.

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ

AÖF SINAVINA GİRERKEN GEREKLİ BELGELERİN LİSTESİ

*
* Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi
* Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

2019 Yaz Okulu Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.