2020 – 2021 ATA AOF Bahar Dönemi Ders Kayıtları Başladı

Açıköğretim fakültesi bulunan Atatürk Üniversitesi için 2020 – 2021 yılı bahar dönemi ders kayıt işlemleri (kayıt yenileme işlemleri) 8 Şubat itibariyle başladı ve 15 şubat tarihinde sona erecek. (Anadolu Üniversitesi bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri için tıklayınız.)

Atatürk Üniversitesi açıköğretim fakültesi bölümleri için kayıt yenileme işlemleri 8 şubat tarihinde başlayıp 15 şubat tarihinde sona erecek ve 1. sınıf öğrenciler için açıköğretim harcını yatırdıktan sonra ders kayıtları üniversite tarafından yapılacak. (Açıköğretim harçları için tıklayınız.)

Atatürl Üniversitesi tarafından yapılan bahar dönemi kayıt yenileme duyurusunu sizlerle paylaşalım.

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı ders kaydı yenileme işlemleri 8 – 15 Şubat tarihleri arasında yapılacaktır.

Fakültemize yeni kayıt yaptıran 1. sınıf öğrencilerimiz materyal ücretlerini ödedikten sonra ders kayıtları Fakültemiz tarafından yapılacaktır.

Ara sınıf öğrencilerimiz ise (2., 3. ve 4. sınıf ) kayıt yenileme için belirlenen tarihlerde materyal ücretini yatırarak Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden ders kayıtlarını kendileri yapacaklardır.

Materyal ücretleri

  • Halkbank,Vakıfbank veya Ziraat Bankası şubeleri ve ATM’leri
  • Internet Bankacılığı
  • Öğrenci Bilgi Sisteminden (OBS) online olarak ödenebilir.

Ara sınıf öğrencilerimizin (2., 3. ve 4. sınıf ) dikkatine!

  • Başarısız olduğunuz ders veya dersleriniz varsa (FF olan) bu dersleriniz sisteme otomatik olarak aktarılacak ve mavi renkte olacaktır.
  • Maksimum 10 ders, 30 kredi alabilirsiniz.
  • Sizin seçtiğiniz dersler turkuaz renkte olacaktır. Fakültemiz tarafından onaylandıktan sonra mavi renge dönüşecek ve ders kayıt işleminiz tamamlanacaktır.

* 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı dersleri 15 Şubat tarihinde başlayacaktır.

* Ders kayıtları tamamlanan öğrenciler bahar yarıyılı ders materyallerine 15 Şubat tarihinden itibaren Öğrenim Yönetim Sisteminden (LMS) ulaşacaklardır.

ata aof kayit yenileme

Ders kayıt işlemleri resimli anlatım:

ata aof kayit yenileme 1 ata aof kayit yenileme 2 ata aof kayit yenileme 3 ata aof kayit yenileme 4 ata aof kayit yenileme 5 ata aof kayit yenileme 6 ata aof kayit yenileme 7 ata aof kayit yenileme 8

Kaynak: Ata Aof

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!