2019 – 2020 Bahar Döneminde Mezun Olanların Diplomaları Hazır

2019 – 2020 bahar dönemi sınavlarından sonra mezun olan öğrenciler diplomalarını ne zaman alabilecekleri konusunda büyük bir merak içindeydi. Anadolu Üniversitesi tarafından 2019 – 2020 bahar döneminde mezun olan öğrencilerin diplomaları hazırlandı ve Aof bürolarına gönderildi. Öğrenciler pazartesi günü itibariyle diplomalarını almaya başladı.

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan mezuniyet ve diploma duyurusu aşağıdaki gibidir.

Açıköğretim Sistemine göre öğrenim gören öğrencilerimizden 2019-2020 öğretim yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı sonucunda mezun olanların diplomaları bağlı oldukları Açıköğretim bürolarına gönderilmiştir. 

Açıköğretim Fakültesi Sağlık Programlarından (Sağlık Yönetimi, Ebelik, Hemşirelik, Sağlık Memurluğu, Sağlık Teknikerliği, Eczane Hizmetleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Yaşlı Bakımı, Çocuk Gelişimi) bu dönemde mezun olan öğrencilerin diplomaları,  tescil işlemi yapıldıktan sonra AÖF bürolarına gönderilecektir.

Diploma, mezunumuza veya yasal vekiline bağlı olduğu AÖF Bürosu tarafından imza karşılığında teslim edilmektedir. Ayrıca diplomalar adrese gönderilmemekte ya da bürolar arası transfer yapılmamaktadır.

Mezunlarımızı tebrik eder, yaşam boyu öğrenmenin öncüsü Anadolu Üniversitesi olarak giriş sınavsız İkinci Üniversite fırsatı ile sizleri tekrar aramızda görmek isteriz. Giriş Sınavsız İkinci Üniversite fırsatı ile ilgili detaylı bilgi almak için Açıköğretim İkinci Üniversite Kayıt İşlemleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

aof diplomalar

Kaynak: Aof

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!