Yiyecek-İçecek Hizmetleri – Ünite 1: Yiyecek İçecek İşletmelerinin Sınıflandırılması Ders Notu

05.08.2019
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Yiyecek-İçecek Hizmetleri dersine ait ders notlarını hazırlayarak sizlerle paylaşmayı ve sizlere yardımcı olmayı isteyen açıköğretim öğrencilerine teşekkür ediyoruz. Ders notlarını hazırlayarak paylaşan tüm arkadaşlara ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yiyecek-İçecek Hizmetleri – Ünite 1: Yiyecek İçecek İşletmelerinin Sınıflandırılması ve Örgütlenmesi Ders Notları pdf dosyasından oluşmaktadır. Açıköğretim “Yiyecek-İçecek Hizmetleri” ders notu aşağıda sizlerle paylaşılmış durumda. Ders notu PDF olarak paylaşılmış olup görüntülemek ve indirmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleyici bir programın bulunması gerekiyor. Ayrıca mobil olarak ta ders notunu görüntüleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Yiyecek-İçecek Hizmetleri – Ünite 1: Yiyecek İçecek İşletmelerinin Sınıflandırılması ve ÖrgütlenmesiDers Notları sayfamızda inceleyebileceğiniz gibi daha sonra çalışmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza da indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı ders notunun altındadır.

Sizlerde hazırladığınız ders notlarını diğer açıköğretim öğrencileri ile paylaşmak istiyorsanız BURAYA tıklayarak ders notlarınızı gönderebilirsiniz. Ders notunuzu sizin adınıza yayımlamaktan ve diğer öğrenciler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Yiyecek-İçecek Hizmetleri – Ünite 1: Yiyecek İçecek İşletmelerinin Sınıflandırılması ve Örgütlenmesi Ders Notları:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir [196.82 KB]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.