Otel İşletmelerinde Destek Hizmetleri – Ünite 1: Destek Hizmetleri Kavramı Ders Notu

05.08.2019
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Otel İşletmelerinde Destek Hizmetleri dersine ait ders notlarını hazırlayarak sizlerle paylaşmayı ve sizlere yardımcı olmayı isteyen açıköğretim öğrencilerine teşekkür ediyoruz. Ders notlarını hazırlayarak paylaşan tüm arkadaşlara ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Otel İşletmelerinde Destek Hizmetleri – Ünite 1: Destek Hizmetleri Kavramı Ders Notları pdf dosyasından oluşmaktadır. Açıköğretim “Otel İşletmelerinde Destek Hizmetleri” ders notu aşağıda sizlerle paylaşılmış durumda. Ders notu PDF olarak paylaşılmış olup görüntülemek ve indirmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleyici bir programın bulunması gerekiyor. Ayrıca mobil olarak ta ders notunu görüntüleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Otel İşletmelerinde Destek Hizmetleri – Ünite 1: Destek Hizmetleri Kavramı Ders Notları sayfamızda inceleyebileceğiniz gibi daha sonra çalışmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza da indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı ders notunun altındadır.

Sizlerde hazırladığınız ders notlarını diğer açıköğretim öğrencileri ile paylaşmak istiyorsanız BURAYA tıklayarak ders notlarınızı gönderebilirsiniz. Ders notunuzu sizin adınıza yayımlamaktan ve diğer öğrenciler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Otel İşletmelerinde Destek Hizmetleri – Ünite 1: Destek Hizmetleri Kavramı Ders Notları:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir [277.16 KB]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.