İletişim Bilgisi- Ünite 1: İletişim Kavramı ve İletişim Süreci Ders Notu

16.10.2019
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

İletişim Bilgisi dersine ait ders notlarını hazırlayarak sizlerle paylaşmayı ve sizlere yardımcı olmayı isteyen açıköğretim öğrencilerine teşekkür ediyoruz. Ders notlarını hazırlayarak paylaşan tüm arkadaşlara ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İletişim Bilgisi – Ünite 1: İletişim Kavramı ve İletişim Süreci Ders Notları pdf dosyasından oluşmaktadır. Açıköğretim “İletişim Bilgisi” ders notu aşağıda sizlerle paylaşılmış durumda. Ders notu PDF olarak paylaşılmış olup görüntülemek ve indirmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleyici bir programın bulunması gerekiyor. Ayrıca mobil olarak ta ders notunu görüntüleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

İletişim Bilgisi – Ünite 1: İletişim Kavramı ve İletişim Süreci Ders Notları sayfamızda inceleyebileceğiniz gibi daha sonra çalışmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza da indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı ders notunun altındadır.

Sizlerde hazırladığınız ders notlarını diğer açıköğretim öğrencileri ile paylaşmak istiyorsanız BURAYA tıklayarak ders notlarınızı gönderebilirsiniz. Ders notunuzu sizin adınıza yayımlamaktan ve diğer öğrenciler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

İletişim Bilgisi – Ünite 1: İletişim Kavramı ve İletişim Süreci Ders Notları:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir [202.81 KB]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.