İdare Hukukuna Giriş – Ünite 1: İdâre Teşkilatı Ders Notu

15.11.2019
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

İdare Hukukuna Giriş dersine ait ders notlarını hazırlayarak sizlerle paylaşmayı ve sizlere yardımcı olmayı isteyen açıköğretim öğrencilerine teşekkür ediyoruz. Ders notlarını hazırlayarak paylaşan tüm arkadaşlara ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İdare Hukukuna Giriş – Ünite 1: İdâre Teşkilatı Ders Notları pdf dosyasından oluşmaktadır. Açıköğretim “İdare Hukukuna Giriş” ders notu aşağıda sizlerle paylaşılmış durumda. Ders notu PDF olarak paylaşılmış olup görüntülemek ve indirmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleyici bir programın bulunması gerekiyor. Ayrıca mobil olarak ta ders notunu görüntüleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

İdare Hukukuna Giriş – Ünite 1: İdâre Teşkilatı Ders Notları sayfamızda inceleyebileceğiniz gibi daha sonra çalışmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza da indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı ders notunun altındadır.

Sizlerde hazırladığınız ders notlarını diğer açıköğretim öğrencileri ile paylaşmak istiyorsanız BURAYA tıklayarak ders notlarınızı gönderebilirsiniz. Ders notunuzu sizin adınıza yayımlamaktan ve diğer öğrenciler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

İdare Hukukuna Giriş – Ünite 1: İdâre Teşkilatı Ders Notları:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir [206.54 KB]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Kübra dedi ki:

    Ders notlarına nasıl ulaşacağım. PDFler görünmüyor.

    1. Admin dedi ki:

      İnternet hızınıza bağlı olarak PDF’lerin görünmesi biraz zaman alabiliyor. Sayfayı yenilediğinizde pdf açılacaktır. Doğrudan link isterseniz: https://www.aof.com.tr/wp-content/uploads/dersnotu/adalet/idr-huk-gir-un1.pdf