Genel Muhasebe 1 – Ünite 1 İşletmenin Dili: Muhasebe Ders Notu

22.05.2018
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Genel Muhasebe 1 dersine ait ders notlarını hazırlayarak sizlerle paylaşmayı ve sizlere yardımcı olmayı isteyen açıköğretim öğrencilerine teşekkür ediyoruz.

Genel Muhasebe 1 – Ünite 1 – İşletmenin Dili: Muhasebe Ders Notu ve Soruları 79 sayfalık pdf dosyasından oluşmaktadır. Açıköğretim Genel Muhasebe tüm üniteler ders notu aşağıda sizlerle paylaşılmış durumda. Ders notu PDF olarak paylaşılmış olup görüntülemek ve indirmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleyici bir programın bulunması gerekiyor. Ayrıca mobil olarak ta ders notunu görüntüleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Genel Muhasebe 1 – Ünite 1 – İşletmenin Dili: Muhasebe Ders Notu ve Soruları sayfamızda inceleyebileceğiniz gibi daha sonra çalışmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza da indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı ders notunun altındadır.

Sizlerde hazırladığınız ders notlarını diğer açıköğretim öğrencileri ile paylaşmak istiyorsanız BURAYA tıklayarak ders notlarınızı gönderebilirsiniz. Ders notunuzu sizin adınıza yayımlamaktan ve diğer öğrenciler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Genel Muhasebe 1 – Ünite 1 – İşletmenin Dili: Muhasebe Ders Notu ve Soruları:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir [264.98 KB]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.