Finansal Yönetim 2 – Ünite 1-8 Ders Notları

20.05.2018
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Finansal Yönetim dersine ait ders notlarını hazırlayarak sizlerle paylaşmayı ve sizlere yardımcı olmayı isteyen açıköğretim öğrencilerine teşekkür ediyoruz.

Finansal Yönetim 2 – Ünite 1-8 Ders Notları 27 sayfalık pdf dosyasından oluşmaktadır. Açıköğretim Finansal yönetim ders notu aşağıda sizlerle paylaşılmış durumda. Ders notu PDF olarak paylaşılmış olup görüntülemek ve indirmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleyici bir programın bulunması gerekiyor. Ayrıca mobil olarak ta ders notunu görüntüleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Finansal Yönetim 2 – Ünite 1-8 Ders Notları sayfamızda inceleyebileceğiniz gibi daha sonra çalışmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza da indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı ders notunun altındadır.

Sizlerde hazırladığınız ders notlarını diğer açıköğretim öğrencileri ile paylaşmak istiyorsanız BURAYA tıklayarak ders notlarınızı gönderebilirsiniz. Ders notunuzu sizin adınıza yayımlamaktan ve diğer öğrenciler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Finansal Yönetim 2 – Ünite 1-8 Ders Notları:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir [162.00 B]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. asl akcin dedi ki:

  ben ingilizceden okublrinicolmöuşken bunedşr o-sşizce
  ben birincisiolumuşumokulumun. yaresullah geriyenekalmışpeki rabbimrazıolsunkited dershanesirehpeğindenrazıolusun rabbim. komadançıkıncabana ilkdedğişeybuydu itisatanneanlarımkibemya. nededi peli bana ,işletmevardeyincesiniroldumoandaa veaçıköğretimdwehiçbangöredeğildiki.

  ama kaçyılokudumben.
  17 yılboyuncaokudumbudersleri. öç için. nekadargünahdelersede benhalaöçiçinbuderslre kaferim yNİ
  ÖĞRETİM GÖREVLİSİOLMAKİÇİN BUNLARGEBEYİMBEN
  İYİGÜNLER SİZEWEMİ. ÖÇ NEDE PEKİREKTÖR İÇİNDİRÖÇDE SİZE KALMIŞTIR KİTABIMIOKURSUNUZOLUR MUKİ.