Damga Vergisi ve Harçlar Bilgisi – Ünite 1: Bir Mali Yükümlülük Ders Notu

15.11.2019
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Damga Vergisi ve Harçlar Bilgisi dersine ait ders notlarını hazırlayarak sizlerle paylaşmayı ve sizlere yardımcı olmayı isteyen öğrencilerine teşekkür ediyoruz. Ders notlarını hazırlayarak paylaşan tüm arkadaşlara ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Damga Vergisi ve Harçlar Bilgisi – Ünite 1: Bir Mali Yükümlülük Ders Notları pdf dosyasından oluşmaktadır. “Damga Vergisi ve Harçlar Bilgisi” ders notu aşağıda sizlerle paylaşılmış durumda. Ders notu PDF olarak paylaşılmış olup görüntülemek ve indirmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleyici bir programın bulunması gerekiyor. Ayrıca mobil olarak ta ders notunu görüntüleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Damga Vergisi ve Harçlar Bilgisi – Ünite 1: Bir Mali Yükümlülük Ders Notları sayfamızda inceleyebileceğiniz gibi daha sonra çalışmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza da indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı ders notunun altındadır.

Sizlerde hazırladığınız ders notlarını diğer açıköğretim öğrencileri ile paylaşmak istiyorsanız BURAYA tıklayarak ders notlarınızı gönderebilirsiniz. Ders notunuzu sizin adınıza yayımlamaktan ve diğer öğrenciler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Damga Vergisi ve Harçlar Bilgisi – Ünite 1: Bir Mali Yükümlülük Ders Notları:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir [149.36 KB]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.