Auzef 2020-2021 Bahar Dönemi Staj ve Uygulama Dersleri

Koronavirüs pandemisinin etkisini devam ettirdiği 2020 – 2021 yılı güz dönemi dersleri ve sınavları online olarak yapılmıştı. Bahar dönemi için normalleşme adımları ile hibrit eğitim sistemi konuşulurken İstanbul Üniversitesi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bahar dönemi için staj ve uygulama dersleri hakkında açıklama yayımladı.

2020-2021 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı staj ve uygulama derslerinin nasıl yürütüleceğine ilişkin bilgilendirme, programların web sayfalarından yayınlanacaktır.

Ödev/proje konularına ve yazım kılavuzuna kayıtlı olduğunuz programın web sayfasından erişebilirsiniz.

Hemşirelik programının staj uygulamasına ilişkin değerlendirme süreci devam etmektedir.

Program bilim kurulu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından alınan karar gereğince “lisans program yeterliliklerinin sağlanması açısından” Çocuk Gelişimi Açık Öğretim Lisans programındaki “Çocuk Gelişimi Uygulamaları I” ve “Çocuk Gelişimi Uygulamaları II” isimli uygulama derslerinin yüz yüze yapılma zorunluluğu bulunmaktadır. İlgili uygulama derslerinin küresel salgından dolayı yüz yüze yapılması içerisinde bulunduğumuz dönem itibarıyla mümkün olmadığından üstten ders alma hakkınız bu dersler özelinde bulunmamaktadır.

Alınan karar sadece küresel salgın dönemiyle sınırlıdır.

Auzef 2020-2021 Bahar Dönemi Staj ve Uygulama Dersleri
Auzef 2020-2021 Bahar Dönemi Staj ve Uygulama Dersleri

Kaynak: İstanbul Üniversitesi

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!