Ata Aof Kayıt Yenileme İşlemleri 8 Mart’a Kadar Uzatıldı

8 – 15 Şubat 2021 tarihleri arasında yapılan Atatürk Üniversitesi Açıköğretim fakültesi kayıt yenileme işlemleri Atatürk Üniversitesi tarafından 8 Mart 2021 Pazartesi gününe kadar uzatıldı.

Daha önce İstanbul Üniversitesi kayıt yenileme tarihlerini uzattığını açıklamıştı. Anadolu Üniversitesi için henüz bir açıklama yapılmadı. Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesinden sonra Anadolu Üniversitesi’nin de açıköğretim öğrencileri için kayıt yenileme tarihlerini uzatması bekleniyor.

Atatürk Üniversitesi Kayıt Yenileme İşlemleri

Fakültemize yeni kayıt yaptıran 1. sınıf öğrencilerimiz materyal ücretlerini ödedikten sonra ders kayıtları Fakültemiz tarafından yapılacaktır.

Ara sınıf öğrencilerimiz ise (2., 3. ve 4. sınıf ) kayıt yenileme için belirlenen tarihlerde materyal ücretini yatırarak Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden ders kayıtlarını kendileri yapacaklardır.

Materyal ücretleri

  • Halkbank,Vakıfbank veya Ziraat Bankası şubeleri ve ATM’leri
  • Internet Bankacılığı
  • Öğrenci Bilgi Sisteminden (OBS) online olarak ödenebilir.

Ara sınıf öğrencilerimizin (2., 3. ve 4. sınıf ) dikkatine!

  • Başarısız olduğunuz ders veya dersleriniz varsa (FF olan) bu dersleriniz sisteme otomatik olarak aktarılacak ve mavi renkte olacaktır.
  • Maksimum 10 ders, 30 kredi alabilirsiniz.
  • Sizin seçtiğiniz dersler turkuaz renkte olacaktır. Fakültemiz tarafından onaylandıktan sonra mavi renge dönüşecek ve ders kayıt işleminiz tamamlanacaktır.

* 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı dersleri 15 Şubat tarihinde başlayacaktır.

* Ders kayıtları tamamlanan öğrenciler bahar yarıyılı ders materyallerine 15 Şubat tarihinden itibaren Öğrenim Yönetim Sisteminden (LMS) ulaşacaklardır.

ata aof kayit yenileme 8 mart

Ders kayıt işlemleri resimli anlatım:

ata aof kayit yenileme 1 ata aof kayit yenileme 2 ata aof kayit yenileme 3 ata aof kayit yenileme 4 ata aof kayit yenileme 5 ata aof kayit yenileme 6 ata aof kayit yenileme 7 ata aof kayit yenileme 8

Kaynak: Ata Aof

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!