ATA-AÖF 2023 Yaz Okulu Sınavı Yüz Yüze Yapılacak

ATA-AÖF 2023 Yaz Okulu sınavlarının yüz yüze olarak yapılacağı Atatürk Üniversitesi açıköğretim fakültesi tarafından yapılan duyuru ile öğrencilere bildirildi.

Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle 2022 – 2023 yılı bahar dönemi arasınavları ve dönem sonu sınavları online olarak yapılmıştı. ATatürk Üniversitesi tarafından yapılan son açıklama ile yaz okulu ve üç ders sınavlarının yüz yüze yapılacağı kesinleşti.

2023 Yaz Okulu Sınavı Yüz Yüze Yapılacak

Atatürk Üniversitesi tarafından yapılan duyuru metni aşağıda olup bilgilendirme metni yayımlandığında sayfa üzerinden paylaşılacaktır.

2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Yaz Okulu 10.07.2023 tarihinde başlayacak, yaz okulu ve mezuniyet üç ders sınavları 12-13 Ağustos 2023 tarihlerinde yüz yüze yapılacaktır. Bilgilendirme metni ilerleyen günlerde Fakültemiz resmi web sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacaktır.

Kaynak: Ataaof

ATA-AÖF 2023 Yaz Okulu Sınavı Yüz Yüze Yapılacak
ATA-AÖF 2023 Yaz Okulu Sınavı Yüz Yüze Yapılacak

Anadolu Üniversitesi 2023 Yaz Okulu Sınavı Online mı Olacak

Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi tarafından henüz herhangi bir duyuru yapılmamış olmasına karşın Atatürk Üniversitesinin yaz okulu ve üç ders sınavlarını yüz yüze yapacak olması Anadolu ve İstanbul Üniversitesler içinde sınavların yüz yüze yapılacağı ihtimalini güçlendiriyor.

Sınavlar ile ilgili her duyuru için bizleri takip etmeye devam edin.

 

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
9
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. İyide yaz okulu sınavı 19 ağustos burda 13 ağustos diyor ? Ve şuan bir açıklama gelmedi bizzat gidip büroya sordum daha bir açıklama gelmedi dediler.

  Cevapla
  • Yönetici 5 Ağustos 2023, 21:25

   Buradaki duyuru Atatürk Üniversitesine ait. Atatürk üniversitesi 13 ağustos, Anadolu Üniversitesi 19 Ağustos’ta yapılacak.

   Cevapla
Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!