Açıköğretim Online Deneme Sınavları İle Dersinize Çalışın

Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi açıköretim sistemine göre eğitim veren üniversiteler. Bu 3 üniversite içerisinde en fazla öğrencisi bulunan üniversite ise Anadolu Üniversitesi.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim sisteminde öğrenim gören öğrencilerin ders çalışabilmeleri için bir çok online imkan bulunuyor. İnternette ve sitemizde öğrencilerin hazırlamış oldukları ders notları, ders videoları, online deneme sınavları öğrencilerin erişebilecekleri yardımcı ders materyallerinden sadece bazıları.

Açıköğretimde kredili sistemin bulunması, çan eğrisinin uygulanıyor olması ve 4 yanlışın 1 doğruyu götürmesi ile sınavları geçmek oldukça zorlaştı. Sadece ders kitaplarına çalışmak yeterli olmamakla birlikte bir çok öğrenci bir işte çalışıyor olması nedeniyle ders çalışacak vakit bulamıyorlar.

Yardımcı ders kitapları, öğrencilerin hazırlamış oldukları ders notları çok faydalı oluyor fakat açıköğretim çıkmış sorular hala önemini korumakta. Çıkmış soruları çözmeden sınava girilmemesini kesinlikle tavsiye ediyoruz.

aofsorucoz.com adresinde çıkmış sınav soruları soru kitapçığını işaretleyerek çözebilir, sınavlara hazırlanabilirsiniz. Sınavlarda çıkmış sorulardan ve çıkmış sorulara çok yakın / benzer sorulardan soru gelmektedir. Çıkmış soruları çözerek konu hakkında bilginizi pekiştirip kendinizi sınav stresinden kurtulacak şekilde sınava hazırlayabilirsiniz.

Tüm açıköğretim öğrencilerine açıköğretim sınavlarında başarılar dileriz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!