Açıköğretim Online Deneme Sınavları İle Dersinize Çalışın

18.09.2019
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi açıköretim sistemine göre eğitim veren üniversiteler. Bu 3 üniversite içerisinde en fazla öğrencisi bulunan üniversite ise Anadolu Üniversitesi.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim sisteminde öğrenim gören öğrencilerin ders çalışabilmeleri için bir çok online imkan bulunuyor. İnternette ve sitemizde öğrencilerin hazırlamış oldukları ders notları, ders videoları, online deneme sınavları öğrencilerin erişebilecekleri yardımcı ders materyallerinden sadece bazıları.

Açıköğretimde kredili sistemin bulunması, çan eğrisinin uygulanıyor olması ve 4 yanlışın 1 doğruyu götürmesi ile sınavları geçmek oldukça zorlaştı. Sadece ders kitaplarına çalışmak yeterli olmamakla birlikte bir çok öğrenci bir işte çalışıyor olması nedeniyle ders çalışacak vakit bulamıyorlar.

Yardımcı ders kitapları, öğrencilerin hazırlamış oldukları ders notları çok faydalı oluyor fakat açıköğretim çıkmış sorular hala önemini korumakta. Çıkmış soruları çözmeden sınava girilmemesini kesinlikle tavsiye ediyoruz.

aofsorucoz.com adresinde çıkmış sınav soruları soru kitapçığını işaretleyerek çözebilir, sınavlara hazırlanabilirsiniz. Sınavlarda çıkmış sorulardan ve çıkmış sorulara çok yakın / benzer sorulardan soru gelmektedir. Çıkmış soruları çözerek konu hakkında bilginizi pekiştirip kendinizi sınav stresinden kurtulacak şekilde sınava hazırlayabilirsiniz.

Tüm açıköğretim öğrencilerine açıköğretim sınavlarında başarılar dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.