2022 Yaz Okulu Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

2022 Yaz Okulu Sınav Giriş Belgeleri Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlandı. 2022 Yaz Okulu Sınavı 13 Ağustos 2022 Cumartesi günü yüz yüze olarak gerçekleştirilecek. 2022 Yaz okulu sınavı diğer dönem sınavları gibi yapılacak olup puanlama sistemi dışında bir fark bulunmamaktadır. 2022 yaz okulu tek sınav olup yüzde yüz etkilidir ve diğer sınavlarda olduğu gibi dört yanlış bir doğruyu götürmektedir.

2022 Yaz Okulu Sınav Giriş Belgeleri

Sınava girecek öğrenciler için 13 Ağustos 2022 tarihinde hangi dersten sınava girecekleri bilgisini içeren sınav giriş bilgileri Anadolu Üniversitesi tarafından öğrenci sayfalarında yayımlandı. 2022 Yaz okulu sınavına ilişkin Sınav Giriş Bilgisine aosogrenci.anadolu.edu.tr adresinden erişilebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARILAR

1. Sınava girebilmeniz için Sınav Giriş Belgesi ile Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi (fotoğraflı, soğuk damgalı ve T.C. kimlik numaralı nüfus cüzdanı/Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı/Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kimlik kartı, T.C. kimlik numaralı sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait Mavi Kart, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen fotoğraflı, imzalı, mühürlü ve süresi geçerli Geçici Kimlik Belgesi bu amaçla kullanılabilir) ibraz etmeniz gerekmektedir. Bunların dışındaki belgeler(mesleki kimlik kartları vb.) sınava giriş için geçerli kimlik belgesi olarak kabul edilmez. Belge kontrolleri ilgili sınav görevlilerince yapılacak olup, eksik belgesi olanlar sınava alınmayacaktır.

2. Sınava girebilmeniz için gerekli belgeler dışında, yanınızda kâğıt, kitap, defter, not vb. dokümanlar; pergel, açıölçer, cetvel vb. araçlar; cep telefonu, bilgisayar, tablet, telsiz, kamera vb. iletişim, depolama, kayıt ve veri aktarma cihazları; ruhsatlı veya resmî amaçlı olsa bile silah ve silah yerine geçebilecek nesneler bulundurmanız yasaktır.

3. Sınavda hesap makinesi kullanabilirsiniz. Ancak, kullanacağınız makinede alfabetik tuş takımı (A, B, C, …) ve program yapılmasına, saklanmasına, çalıştırılmasına imkân veren EXE, STORE, RUN vb. tuşlar bulunamaz.

4. Sınavda yapacağınız işaretlemeler ve yazacağınız yazılar için yanınızda koyu yazan siyah kurşun kalem ve iz bırakmayan silgi getirmeniz gerekmektedir.

5. Sınava gireceğiniz binayı, adres bilgisini teyit etmek amacı ile sınavdan en az bir gün önce görmeniz yararınıza olacaktır.

6. Kimlik kontrolleri, üst araması ve salona yerleştirme işlemlerinin zamanında tamamlanabilmesi için sınavdan en az bir saat önce sınav binasında hazır bulunmanız gerekmektedir.

7. Resmi kıyafetle (kıtalarından izinli er ve erbaşlar haricinde) sınava giremezsiniz.

8. Sınav değerlendirilirken, her testteki doğru cevaplarınızın sayısından yanlış cevaplarınızın sayısının dörtte biri düşürülerek puanınız hesaplanacaktır.9. Sınav binasına maske ile gelmeniz gerekmektedir.

10. COVID-19 pozitif / temaslı öğrenciler sınav binalarında Bina Sınav Sorumlularının göstereceği yedek salonlarda sınava alınacak.

2022 Yaz Okulu Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı
2022 Yaz Okulu Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

Kaynak: Anadolu Aof

Sıkça Sorulan Sorular

2022 Yaz Okulu Sınav Giriş Belgeleri Anadolu Üniversitesi tarafından 8 Ağustos 2022 tarihinde yayımlandı.

2022 Yaz Okulu Sınavı 13 Ağustos 2022 Cumartesi günü yüz yüze olarak gerçekleştirilecek.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!