2021 Yaz Okulu Sınavı Hakkında Bilgilendirme

Anadolu Üniversitesi 2021 Yaz Okulu sınavları 4 Eylül Cumartesi günü saat 14:00’da yüz yüze olarak gerçekleştirilecek. Uzun süredir yapılan online sınavlar nedeniyle yüz yüze yapılacak sınavlar için bir hatırlatma amacıyla 2021 Yaz Okulu sınavı bilgilendirme metni yayımlandı.

Yapılan açıklamaya göre 2021 Yaz Okulu sınavında her dersten 20 soru sorulacak ve her ders için 30 dakika süre verilecek. Ayrıca 2021 Yaz Okulu tek sınav olup geçme notu barajı 35’tir. 35’in altında alanlar doğrudan FF notu alırken 35’in üzerinde not alan öğrenciler çan eğrisine girecek ve harf notu verilecek.

thumbnail
İlişkili Yazı
2022 Yaz Okulu Sınavı Hakkında Bilgilendirme

2021 Yaz Okulu Sınavı Hakkında Bilgilendirme

Değerli Öğrencilerimiz,

  1. Yaz okulu Sınavı 04 Eylül 2021 Cumartesi günü saat 14.00’da yüz yüze yapılacaktır.
  2. Sınav binasına maske ile gelmeniz gerekmektedir.
  3. Sınava girebilmeniz için Sınav Giriş Belgesi ile fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi ibraz etmeniz gerekmektedir. Belge kontrolleri ilgili sınav görevlilerince yapılacak olup, eksik belgesi olanlar sınava alınmayacaktır.
  4. Sınav giriş belgesinde fotoğrafı olmayan öğrenciler, sınav giriş belgesi ve resimli kimlik kartları ile sınava girebilirler.
  5. Sınava girebilmeniz için gerekli belgeler dışında; kâğıt, kitap, defter, not vb. dokümanlar bulundurmanız yasaktır.
  6. Kimlik kontrolleri, üst araması ve salona yerleştirme işlemlerinin zamanında tamamlanabilmesi için sınavdan en az bir saat önce sınav binasında hazır bulunmanız önerilir.
  7. Sınavda her ders için 20 soru sorulacak ve 30 dakika süre verilecektir.
  8. Sınav binalarında pandemi şartlarına uygun olarak tüm önlemler alınmıştır. Covid-19 pozitif / temaslı öğrenciler ayrı salonlarda sınava alınacaktır.
  9. Sınav değerlendirilirken, her testteki doğru cevaplarınızın sayısından yanlış cevaplarınızın sayısının dörtte biri düşürülerek puanınız hesaplanacaktır.
  10. Başarı notu alt sınır değeri 35’tir. Başarı notu alt sınırın altında olan öğrencilere FF harf notu verilir.

Sınavlarınızda başarılar dileriz.

2021 Yaz Okulu Sınavı Hakkında Bilgilendirme
2021 Yaz Okulu Sınavı Hakkında Bilgilendirme

Kaynak: Anadolu Aof

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!