2021 Yaz Okulu İtiraz İşlemi (Sınava ve Sorulara)

2021 Yaz Okulu İtiraz işlemleri  Açık2021 Yaz Okulu sınav sorularının yayımlanması ile başlamış oldu. 2021 yılı yaz okulu sınavları 4 Eylül 2021 Cumartesi günü saat 14:00’da yüz yüze olarak gerçekleştirildi.

Sınav sorularının açıklanması ile sınav sorularına ve yaz okulu sınavına itiraz işlemleri başlamış oldu. Sınav sorularının hatalı olduğunu düşünen öğrenciler 3 iş günü içerisinde sınav sorularına itiraz edebilirler.

Sınav sorularına itirazlarınızı 3 (üç) iş günü içinde https://aof.anadolu.edu.tr adresindeki Öğrenci Otomasyonu üzerinden yapabilirsiniz.

2021 Yaz Okulu İtiraz

Açıköğretim 2021 yaz okulu sınavlarına itiraz için 6-7-8 Eylül 2021 tarihlerinde Öğrenci Otomasyon Sistemi üzerinden itiraz başvurusu yapabilirsiniz.

Öğrenciler sınava, sınav sorularına ve sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) iş günü içinde https://aof.anadolu.edu.tr adresinin Öğrenci Otomasyonu bölümünden T.C. kimlik no ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra Sınav İşlemleri menüsünden itiraz edebilirler.

Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

İtiraz sonuçları aynı sayfada yayımlanmaktadır.

Sınav Sonuçlarına Nasıl İtiraz Edilir?

2021 Yaz Okulu İtiraz

2021 Yaz Okulu İtiraz İşlemi (Sınava ve Sorulara)
2021 Yaz Okulu İtiraz İşlemi (Sınava ve Sorulara)
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!