Uluslararası İşletmecilik – Ünite 1-8 Ders Notu

19.06.2018
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Uluslararası İşletmecilik dersine ait ders notlarını hazırlayarak sizlerle paylaşmayı ve sizlere yardımcı olmayı isteyen açıköğretim öğrencilerine teşekkür ediyoruz. Ders notlarını hazırlayarak paylaşan Oya Hanım’a ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Uluslararası İşletmecilik – Ünite 1-2-3-4-5-6-7-8 Ders Notları 58 sayfalık pdf dosyasından oluşmaktadır. Açıköğretim Uluslararası İşletmecilik ders notu ve çıkmış sorular aşağıda sizlerle paylaşılmış durumda. Ders notu PDF olarak paylaşılmış olup görüntülemek ve indirmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleyici bir programın bulunması gerekiyor. Ayrıca mobil olarak ta ders notunu görüntüleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Uluslararası İşletmecilik – Ünite 1-2-3-4-5-6-7-8 Notları sayfamızda inceleyebileceğiniz gibi daha sonra çalışmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza da indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı ders notunun altındadır.

Sizlerde hazırladığınız ders notlarını diğer açıköğretim öğrencileri ile paylaşmak istiyorsanız BURAYA tıklayarak ders notlarınızı gönderebilirsiniz. Ders notunuzu sizin adınıza yayımlamaktan ve diğer öğrenciler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Uluslararası İşletmecilik – Ünite 1-2-3-4-5-6-7-8 Ders Notları:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Tuğra dedi ki:

  Veya nereden bulabileceğimizi yazsaydınız güncel kitaba baktım bu sorular maalesef halihazırda orada bulunmuyor.

 2. gülşen dedi ki:

  buradaki soruların cevaplarını nasıl bulabilirim ?

  1. Tuğra dedi ki:

   Evet bende arıyorum ama keşke en son sayfaya tüm cevapları ekleme yapsaydınız