Görsel Kültür – Ünite 6: Sayısal-Görsel Yaşam Ders Notu

29.04.2019
189
A+
A-

Görsel Kültür dersine ait ders notlarını hazırlayarak sizlerle paylaşmayı ve sizlere yardımcı olmayı isteyen açıköğretim öğrencilerine teşekkür ediyoruz. Ders notlarını hazırlayarak paylaşan tüm arkadaşlara ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Görsel Kültür – Ünite 6: Sayısal-Görsel Yaşam Ders Notları pdf dosyasından oluşmaktadır. Açıköğretim “Görsel Kültür” ders notu aşağıda sizlerle paylaşılmış durumda. Ders notu PDF olarak paylaşılmış olup görüntülemek ve indirmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleyici bir programın bulunması gerekiyor. Ayrıca mobil olarak ta ders notunu görüntüleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Görsel Kültür – Ünite 6: Sayısal-Görsel Yaşam Ders Notları sayfamızda inceleyebileceğiniz gibi daha sonra çalışmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza da indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı ders notunun altındadır.

Sizlerde hazırladığınız ders notlarını diğer açıköğretim öğrencileri ile paylaşmak istiyorsanız BURAYA tıklayarak ders notlarınızı gönderebilirsiniz. Ders notunuzu sizin adınıza yayımlamaktan ve diğer öğrenciler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Görsel Kültür – Ünite 6: Sayısal-Görsel Yaşam Ders Notları:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.