Genel Turizm Bilgisi – Ünite 1: Boş Zaman, Turizm ve Turist Kavramları Ders Notu

05.08.2019
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Genel Turizm Bilgisi dersine ait ders notlarını hazırlayarak sizlerle paylaşmayı ve sizlere yardımcı olmayı isteyen açıköğretim öğrencilerine teşekkür ediyoruz. Ders notlarını hazırlayarak paylaşan tüm arkadaşlara ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Genel Turizm Bilgisi – Ünite 1: Boş Zaman, Turizm ve Turist Kavramları Ders Notları pdf dosyasından oluşmaktadır. Açıköğretim “Genel Turizm Bilgisi” ders notu aşağıda sizlerle paylaşılmış durumda. Ders notu PDF olarak paylaşılmış olup görüntülemek ve indirmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleyici bir programın bulunması gerekiyor. Ayrıca mobil olarak ta ders notunu görüntüleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Genel Turizm Bilgisi – Ünite 1: Boş Zaman, Turizm ve Turist Kavramları Ders Notları sayfamızda inceleyebileceğiniz gibi daha sonra çalışmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza da indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı ders notunun altındadır.

Sizlerde hazırladığınız ders notlarını diğer açıköğretim öğrencileri ile paylaşmak istiyorsanız BURAYA tıklayarak ders notlarınızı gönderebilirsiniz. Ders notunuzu sizin adınıza yayımlamaktan ve diğer öğrenciler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Genel Turizm Bilgisi – Ünite 1: Boş Zaman, Turizm ve Turist Kavramları Ders Notları:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir [195.46 KB]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.