Etkili İletişim Teknikleri Ders Notları

15.11.2018
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Etkili İletişim Teknikleri dersine ait ders notlarını hazırlayarak sizlerle paylaşmayı ve sizlere yardımcı olmayı isteyen açıköğretim öğrencilerine teşekkür ediyoruz. Ders notlarını hazırlayarak paylaşanlara ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Etkili İletişim Teknikleri – Etkili İletişim ve Doğru Anlamak Ders Notları pdf dosyasından oluşmaktadır. Açıköğretim “Etkili İletişim Teknikleri” ders notu ve çıkmış sorular aşağıda sizlerle paylaşılmış durumda. Ders notu PDF olarak paylaşılmış olup görüntülemek ve indirmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleyici bir programın bulunması gerekiyor. Ayrıca mobil olarak ta ders notunu görüntüleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Etkili İletişim Teknikleri – Etkili İletişim ve Doğru Anlamak Ders Notları sayfamızda inceleyebileceğiniz gibi daha sonra çalışmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza da indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı ders notunun altındadır.

Sizlerde hazırladığınız ders notlarını diğer açıköğretim öğrencileri ile paylaşmak istiyorsanız BURAYA tıklayarak ders notlarınızı gönderebilirsiniz. Ders notunuzu sizin adınıza yayımlamaktan ve diğer öğrenciler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Etkili İletişim Teknikleri – Etkili İletişim ve Doğru Anlamak Ders Notları:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

İndir [176.05 KB]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.