ATA AOF 2021 Bahar Dönemi Online Vize Sonuçları Açıklandı

5 – 16 Nisan 2021 tarihleri arasında koronavirüs pandemisi nedeniyle online olarak yapılan Atatürk Üniversitesi 2020 – 2021 yılı bahar dönemi ara sınavlarının sonuçları sınavda yaklaşık 10 gün sonra açıklandı.

2020 – 2021 yılı bahar dönemi arasınav sonuçlarını görüntülemek isteyen öğrenciler vize Sınavı sonuçlarına obs.atauni.edu.tr adresinden ulaşabilir.

Sınav sonuçlarının açıklanması ile sınav sonuçlarına itiraz işlemleri de başlamış oldu. Sınav sonucunda hata olduğunu düşünen öğrenciler sınav sonuçlarına itiraz edebilirler.

Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sistemi’nde (LMS) yer alan “Sonuç İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını 28 Nisan Çarşamba günü saat 10:00’dan 30 Nisan Cuma günü saat 23:59’a kadar bize iletebilirler. Bu tarihten sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden yapılacaktır.

SINAV SONUÇLARINA İTİRAZ İŞLEM KILAVUZU

ata aof sinav sonuc itiraz 1 ata aof sinav sonuc itiraz 2 ata aof sinav sonuc itiraz 3 ata aof sinav sonuc itiraz 4

Kaynak: Ata Aof

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!